Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.08.17 tarihli Yengeç burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Önem verdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz ve büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz. Seyahat etmek ve hareket halinde bulunmak yaşam enerjinizi yükseltecek. Çevre gezilerine çıkabilir, kısa veya uzun seyahatler yapabilirsiniz. Sabırlı ve kararlı bir tavır içinde bulunacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için stratejinizi değiştireceksiniz. Aslında kendinizi yenileyebilirsiniz ve birden bire ortaya çıkan olaylar karşısında sabırlı ve dirayetli davranmayı başarabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız kişilerden ve bulunduğunuz ortamdan keyif alacaksınız.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Alışveriş yapma isteği duyabilir ve ani dürtülerle para harcayabilirsiniz. İstediğiniz her şeye sahip olma arzunuzu biraz engelleyin. Beğendiğiniz ürünleri daha uygun fiyatlara alabileceğiniz zamanı beklemelisiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Maddi zevkler ön plana çıkabilir. Özellikle iş ortamınızı tepeden tırnağa değiştirme fikrine kapılabilirsiniz. Bunu şimdilik bir kenara bırakın ve iş faaliyetleri için harcanması gereken kaynakların nasıl kullanılacağına odaklanın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevre ilişkilerinizin mükemmel oluşu sizin moralinizin yerinde olmasını sağlıyor. İyi niyetli yaklaşımlarınız, çalıştığınız iş yerinde takdir görüyor. Ayrıntılar çok önemli olduğu için; her konuya uygun çözümler getirmeniz, arkadaşlarınız tarafından da sevgiyle karşılanıyor. Sadece inatçı günlerinizde agresif oluyorsunuz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Uzun zamandır belli bir şekilde veya rutinde ilerleyen iş veya konularla ilgili farklı ikirleri olan ya da farklı yöntemler sunan kişileri dikkatle dinlemenizde, olayların olumsuz taraflarına değil, verimli olabilecek yönlerine odaklanmanızda fayda var.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Resmi ve kurumsal işlerle uğraşabileceğimiz, detaylı işlere yatkın, sistemli hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Gün, doktor randevuları, sağlık başlıklı işler, muhasebe, bilgisayar işleri için uygundur. Mide hassasiyetleri yaşanabilir. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Gün içinde iletişimde olduğunuz kişilerle ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Sorumlu olduğunuz konulara yön vermek, hız kazandırmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklerden etkilenebilirsiniz. Ticari konular ciddiyet kazanabilir. Planlı olmanız gereken zamanlardasınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygusal anlamda beklentileriniz yavaş yavaş gerçekleşecek. Aceleci davranmayın. Ticaretle uğraşan Yengeçler, kârlı bir zaman dilimindesiniz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günlük işlerinizi ve randevularınızı kolay halledeceksiniz. Yakın çevrenizle kafa kafaya verebilir, konuşmalarınızda pratik çözümleri ön planda tutabilirsiniz. İşin içinde eğlence olsa bile siz bugün sorumluluklarınızla hareket edeceksiniz.