Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.11.04 tarihli Yengeç burcu yorumu

Duygu ve düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve güne heyecanlı başlayabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz ve dikkatinizi evinize odaklayacaksınız. Çocuklar, anneniz ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Gizli niyetleriniz olabilir ve düşüncelerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Fakat kararlarınızı bildirmek için acele etmeyin. Çünkü bugün Güneş Tutulması meydana geliyor. Bu tutulma sizi etkilemiyor fakat yine de açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedeceksiniz. Çünkü duyarlılığınızın yüksek olduğu bir gün...  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizdeki kişilerin hoş sürprizleri ile karşılaşacağınız, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal faaliyetler, kısa gezmeler, arkadaş grubuyla yenecek bir akşam yemeği ana konular olabilirler.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün alacağınız bazı gayrı resmi duyumlar, sizi oldukça keyiflendirebilir. Önemli bir hedefe yaklaştığınızı görmeye başlayabilirsiniz. Artık faaliyetlerinizi yoğunlaştırmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeteneklerinizi kullanmak için elinize fırsatlar geçebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde mücadele edeceğiniz zamanlar var. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konulardaki yavaşlamalar canınızı sıkabilir. İlerleme kaydetmek için destek almanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İyimser bir bakış açısının renklendireceği bir gün geçirebilirsiniz. Sizi sıkan ufak tefek detayları bir kenara bırakıp genel resmi görmeniz mümkün olacak.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Maddi konularda beklentilerinizin hemen karşılanmayacağı bugün, aşırı harcamalardan kaçınmalı, güzellik ve bakım ürünlerini diğer bir gün almayı tercih etmelisiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, kendinizi moralli, yüksek enerjili ve yeni başlangıçlara açık bir enerjide hissederken, güçlü ve yönetmeyi sevene taraflarınızı daha rahat sergileyebileceksiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizden bir insan ilginizi çekebilir. Kalbiniz boşsa iletişim halinde olacağınız karşı cinsten biriyle aranızda fiziksel bir çekime hazırlıklı olun. Eğlence hayatınıza çok para harcayabilirsiniz.