Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.11.05 tarihli Yengeç burcu yorumu

Kendinizden memnun olacağınız bir gün. Hem parasal konulara yönelik yeni girişimlerde bulunabilirsiniz, hem de projelerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Bugün uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşecek ve hiçbir zaman olmadığı kadar duyarlı davranacaksınız. Yapabileceğinizden büyük sorumluluklar alabilirsiniz ve kendinizi yapmak için zorlayabilirsiniz. Böylece yetenekleriniz açığa çıkacak ve ideallerinizi gerçekleştirmek için gösterdiğiniz gayret, büyükleriniz tarafından takdir edilecek.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızdaki bir ilişki çok daha ciddi bir hale gelebilir. Kendinizi, bazı ciddi kararlar vermek, belki de ne istediğiniz net biçimde değerlendirmek zorunluluğunda bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş ilişkilerinizin ön plana çıkmaya başlayabileceği bir dönem geçireceksiniz. Karşınızdaki kişilerle ortak hareket etmeniz gerekirse şartların gerektirdiklerine uyum sağlayın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminiz hareketlenebilir. Yazışma ve konuşmaların yoğunlaştığı zamanlar içindesiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Ev hayatınızla ilgileneceğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde çalışma hayatınızdaki sorumlulukların arttığını hissedebilirsiniz. İşleriniz geç saatlere bırakmamaya özen gösterin.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çektiğiniz mali sıkıntılar azalıyor. Gereksinim duyduğunuz refaha kavuşacaksınız. Aşkta da kısmetiniz açık. Sevginizi doya doya yaşayacaksınız.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kardeşler, yakın çevre, iletişim, haberleşme ve özellikle iş hayatınızdaki bir takım görüşmelerle ilgili kaygılar üretebilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, bu enerji yerini olumlu iş görüşmeleri, ilişkilerde kararlı ve ne istediğini bilen bir iletişim şekli ve aşk hayatınız konusunda davetlere açık bir atmosfere bırakıyor.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişim yönünüz bu aralar kuvvetli olduğu için yakın çevrenizle iyi anlaşıyorsunuz. Maddi yönden güzel ve esnek sonuçlar karşınıza gelebilir. Herkesle anlaşmayı becereceksiniz.