Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2016.01.11 tarihli Yengeç burcu yorumu

Ani heyecanlar yaşadığınız hareketli bir gün... Beklentileriniz sizi zorluyor... Olması gerekenler ile meydana gelen olaylar farklı olabilir. Sizin beklediğinizden daha başka gelişen olaylar yüzünden öfkelenebilirsiniz. Sabırlı olun ve olayların üzerine gitmeyin. İsteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Fakat olabileceklerden daha fazlasını isterseniz, işler zorlaşır. Bugün yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız. Yoğun ve yorucu çalışmalar içine girebilirsiniz. Bu arada kendinizi çok fazla yormayın ve sağlığınıza özen gösterin. Soğuk algınlığı ve yorgunluk nedeniyle sağlık sorunları çıkabilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün, görev ve sorumluluklarınızla ilgili olarak bazı noktaları tartışmak isteyebilirsiniz. Bunlarla ilgili olarak düşüncelerinizi ifade etmeniz ve görevlerden bazılarını başkalarına devretmeniz ana konulardan olabilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Å

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gerçekleşen yeniay, ilişkilerinize ve evlilik hayatınıza daha gerçekçi bakmanızı gerektiriyor. İlişkilerden çok şey öğrenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Dünüş... Bugün hayatınızda uzun süredir yer almasını istediğiniz biri karşınıza her an çıkabilir ve bu sürpriz bir anda sizin için olumluluk yerine olumsuzlukta yaratabilir.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda ve bulunduğunuz ortamlarda yapacağınız görüşmelerden istediğiniz sonuçları kolaylıkla elde edebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, kalabalık ortamlarda bulunabileceğiniz bir enerji sözkonusu iken, aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konularda problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızla ilgili her türlü karar devreye girebilir. Yani özel hayatınızla, evliliğinizle, ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yerine tamamlanması gereken işleri ve kararlarınızı uygulamak için doğru bir zaman dilimindesiniz.