Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2016.04.03 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bugün kendinizi enerjik ve istekli hissedeceksiniz. Bazı karışıklıklar olmuş olabilir veya gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı yönde olabilir ve bunun gerilimini hissetmiş olabilirsiniz. Bugün projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve sabırsızlık hissedeceksiniz. Fakat aklınız ile gerilimli duygularınızı yatıştırmayı başaracaksınız. Sabırlı ve dirayetli tavırlarınız ile büyüklerinizin takdirini kazanacaksınız. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi çok fazla zorlamayın ve güçlü kişileri karşınıza almayın. Meydana gelen olaylar sizi zorluyor olabilir fakat bunun sonucunda hayata bakış açınız değişiyor.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel bir iletişim kurmanız ana konulardan olabilir. Bunun yanında, kalbi boş olanlar da kendilerini yoğun şekilde etkileyecek biri ile tanışabilirler.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Maddi konularla ilgili yüksek beklentileriniz olabilir. Bunların gerçekçi olduğundan emin olmalısınız. Eğer spekülasyon planlarınız kapsamındaysa, bunu, daha olumlu bir girişim ile değiştirmeniz yararlı olacaktır.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda kendi iç dünyanıza yönelmek için fırsatlar var. Ancak önyargılarınızın kurbanı olmamalısınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Parlak mizah anlayışınızla topluma kendinizi kabullendirdiniz. Sosyal çevreniz bir hayli geniş. Fakat dost diyebileceğiniz kişileri özenle seçmelisiniz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde ruhsal olarak geçici sıkıntılar yaşayabilir, aile ve özel ilişkilerinizde iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz, aile ilişkileri ve özel hayatınızda etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz bireysel gücünüz ve motivasyonunuzun arttığı bir zamanda olacaksınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınızı değiştirecek konu ve olaylarla iç içe olabilirsiniz. Özellikle kalabalık ortamlarda ve yerlerde isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızın hızına ayak uydurmaya çalışın.