Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2016.04.04 tarihli Yengeç burcu yorumu

Gelişmelerin bir türlü istediğiniz gibi olmadığını düşünebilirsiniz fakat iyi duygularınızı yükselterek bu halinizi değiştirmeniz mümkün. Aslında fırsatlar dönemindesiniz. Dostlarınızın ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Yabancı ortamlarda bulunabilir ve ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Gelişmeler istediğiniz gibi olmasa bile projelerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranabilirsiniz ve stratejinizi gözden geçirebilirsiniz.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Ev bütçesi ile ilgili bazı düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Bazı beklenmedik masraflar, harcama planları ile de ilgili olarak yeni düzenlemeler gerektirebilirler. Kimi harcama kalemlerini bütçeden çıkartabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, maddi kazanç sağlamak konusunda olumlu etkiler alabilirsiniz. Rafa kaldırılmış projelerin revize edilip hayata geçirilmesi, tahmin ettiğinizden daha büyük bir kazanç potansiyeli yaratabilirler.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün evde eşinizle ilgili konularda daha gerçekçi ve sorumlu olmak durumundasınız. Karşınızdakileri daha iyi dinlemeye özen gösteriniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her konuda meraklı bir hal içerisine girdiniz. Boş şeylerle ne vaktinizi ne de enerjinizi harcayın. Merakınız değil üretken yanınız ön plana çıkmalı.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde ruhsal olarak geçici sıkıntılar yaşayabilir, aile ve özel ilişkilerinizde iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz, aile ilişkileri ve özel hayatınızda etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz bireysel gücünüz ve motivasyonunuzun arttığı bir zamanda olacaksınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün para harcamalarınız gün içine yayı- labilir. Sevdiğiniz insanla aldığınız kararlara sadık kalmanız sizi daha da keyiflendirebilir. Duygularınızı kendinize saklamayın, yanlış anlaşılabilirsiniz.