Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2016.04.05 tarihli Yengeç burcu yorumu

Gelişmelerin bir türlü istediğiniz gibi olmadığını düşünebilirsiniz fakat iyi duygularınızı yükselterek bu halinizi değiştirmeniz mümkün. Aslında fırsatlar dönemindesiniz. Dostlarınızın ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Yabancı ortamlarda bulunabilir ve ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Gelişmeler istediğiniz gibi olmasa bile projelerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranabilirsiniz ve stratejinizi gözden geçirebilirsiniz.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün arkadaşlarınızla çok değişik konuları tartışabilirsiniz. Felsefe, din veya hukuk, havadan sudan sohbetleri önemli fikir alışverişlerine çevirebilir. Farklı pek çok şey öğrenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün arkadaşlarınızla çok değişik konuları tartışabilirsiniz. Felsefe, din veya hukuk, havadan sudan sohbetleri önemli fikir alışverişlerine çevirebilir. Farklı pek çok şey öğrenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yeni ufuklara açılma isteği içinde olabilirsiniz. Bazı konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir. Olayları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Farklı olaylara ilgi duyabilirsiniz. Sevdiklerinizle yolculuklar planlayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygusal dünyanızı gerçeklerle karıştırmıyor ve hayatın duru yönünü keşfedebiliyorsunuz. Böylece ailenizle birlikte daha güzel vakit geçiriyorsunuz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Maddi konularda beklentilerinizin hemen karşılanmayacağı bugün, aşırı harcamalardan kaçınmalı, güzellik ve bakım ürünlerini diğer bir gün almayı tercih etmelisiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, kendinizi moralli, yüksek enerjili ve yeni başlangıçlara açık bir enerjide hissederken, güçlü ve yönetmeyi sevene taraflarınızı daha rahat sergileyebileceksiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzun zamandır kafanızda oluşturduğunuz şeyleri yapmak arzusundasınız. Özellikle ortaklaşa yapılacak işlerde ortağınızın gücünü işinizde hissedeceksiniz. Bu da sizi ayrıca mutlu edecek.