Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

21.12.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz veya karşılaştığınız bazı olaylar size eski isteklerinizi hatırlatacak. Ayrıca eski sevgiliyi hatırlatan durumlar olabilir. Zıt burcunuz Oğlak burcunda ilerleyen Venüs geri gitmek için duruyor ve duygular bilincin derinliklerine iniyor. İsteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Bu arada sevdikleriniz ile ilgili duygularınız da değişebilir. Geri gitmeye başlayacak olan Venüs, 31 Ocak günü ilerlemek için duracak ve sonra 5 Mart günü Kova Burcuna geçiş yapacak. Bu durumdan en fazla burcun üçüncü ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olan Yengeçler etkilenecek... İlişkilere bakış açınız değişebilir. 

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yakın akrabalarınızı ilgilendiren gelişmeler gündeminize girebilir. Beklenmedik olumlu bir olay ile ilgili haberler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ufak çaplı bir kutlama düzenlenebilir ve davet edilebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamına olumlu bakışınız, üzerinizdeki etkisini bugün de devam ettirecektir. Ufak tefek şeylerle moralinizi bozmayacak, önümüzdeki günler boyunca da sıkıntıları giderecek hamleler yapma konusunda irade göstereceksiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek hayallerinizle ilgili yeni fikirler içinde olabilirsiniz. Bu konuları detaylandırmak için uygun bir gündesiniz. Arkadaşlarınızdan bu konularda yardım alabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız gruplarla, yeni işlere girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için çaba gösterebilirsiniz. İşleriniz yoluna giriyor.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yoğun bir güne hazır olun. Beklentileriniz sizi biraz hassas yapabilir. Aşk, evlilik veya sosyal ilişkilerinizde alıngan olmamaya özen gösterin.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda sakin olmaya özen gösterin. Yakın çevrenizin söylediklerine kulak vermeye çalışın.