Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

22.12.2017 tarihli Yengeç burcu yorumu

Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz veya karşılaştığınız bazı olaylar size eski isteklerinizi hatırlatacak. Ayrıca eski sevgiliyi hatırlatan durumlar olabilir. Zıt burcunuz Oğlak burcunda ilerleyen Venüs geri gitmek için duruyor ve duygular bilincin derinliklerine iniyor. İsteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Bu arada sevdikleriniz ile ilgili duygularınız da değişebilir. Geri gitmeye başlayacak olan Venüs, 31 Ocak günü ilerlemek için duracak ve sonra 5 Mart günü Kova Burcuna geçiş yapacak. Bu durumdan en fazla burcun üçüncü ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olan Yengeçler etkilenecek... İlişkilere bakış açınız değişebilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Niteliklerinizi onaylamanızı sağlayacak ve kariyerinizde iyi bir gelişmeyi garantileyecek güzel sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bir kaçamak yaşamaktan kaçının, özellikle de düzgün bir ilişkiniz varsa. Partneriniz bunu fark edebilir ve aynı şeyi size yapabilir; sonra bu durumdan şikayetçi bile olamazsınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda en uygun fırsatlar görünüyor ancak çok sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanın. Ekonomik açıdan, üçüncü dekantta doğanlar kendilerini soygun ya da para kaybı riskine karşı hazırlamak için sebatla çalışmalılar.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde endişe duyduğunuz konular gündeminizi etkileyebilir. Ortak işlerden kaynaklanan sıkıntılar olabilir. Yaşanan streslerin sonunda maddi konularda gündeme gelebilir. İşlerinizde yeni görevler üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal konularda sizden daha bilgili birinden destek alabilirsiniz. Aşk hayatınızda kopmalar olabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

1 ay boyunca özgüveniniz tam olacak. Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız.