Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

27.06.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Gelişmeler keyfinizi yerine getirecek ve kendinizden memnuniyet duyacaksınız. Yeni sorumluluklar alabilir ve atılımda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bu arada sezgileriniz artıyor ve karşılaşmış olduğunuz zorluklar ile başa çıkmanız kolaylaşıyor. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilir ve fikirlerinizi anlatabilirsiniz. Özellikle sizi heyecanlandıran gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Akşamın ilerleyen saatlerinde ani heyecanlar yaşayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. En derin arzularınız ortaya çıkacak.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda yapacağınız faaliyetler, hayattan aldığınız keyfi katlayabilir. Bir hobinizi gerçekleştirmek, eğlenmek ve sosyalleşmek için son derece olumlu etkiler altında olacaksınız. Bunları en iyi şekilde kullanın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizin maddi boyutu ile ilgili bir haber, bazı noktalarda kafanızın karışmasına neden olabilir. Faaliyetlerinizi, başlangıç safhasından itibaren her boyutu ile ele alırsanız, yeni gelişmelerle ilgili ne yapabileceğinizi rahatça görebilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizle yoğun iletişim içinde olacaksınız. Kardeşler arasında yolculuklar söz konusu olacak. Yaşamın felsefi yönünü görmek istiyor ve düşüncelerinizi kendi yorumlarınız doğrultusunda ortaya koyuyorsunuz. Olgunluk göstermeniz gereken, bir gün içindesiniz. Çünkü siz yaşamı farklı algılıyorsunuz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Duygusal yaşamınızı ya da ekonomik durumunuzu ilgilendiren ani gelişmeler ya da beklenmedik kaynaklardan gelen destekler söz konusu olabilir. Bu durumda, kapıyı sonuna kadar açmanızda fayda var.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sezgilerinizden oldukça yararlanabilirsiniz. Yaratıcı alanda kendinizi sahnede hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizle ilgilenmek başarınızın kaynağı. Mutlu olduğun şeyleri yaptığınızda ya da dinlendiğinizde yaptığınız işlere herkes şaşıyor. Ancak ne yazık ki kendinize zaman ayıramıyorsunuz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 11.07’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ve etkisini üç gün önce ve sonra hissettirecek olan Yeni ay ile birlikte, kendinizi moral ve motivasyon olarak çok daha iyi hissederken, genel sağlık durumunuzda bir iyileşme yaşayabilir, olası rahatsızlıklarınızı giderebilir, kişisel bakım ve güzelliğinize yönelebilir, ev sahibi olabilir, ev ve yerleşimle ilgili pozitif kararlar alabilirsiniz. Bu süreç sizin için yabancılarla iletişim, yurtdışı bağlantılı işler, davalar, yeni bir eğitime başlama ve seyahat etme anlamında şanslar sunarken, yeni ay zamanında hayal ettiğiniz bir teklifi alabilir, evlilik yoluna girebilirsiniz. Yeni ay anında etkinleşen Uranüs Mars karşıtı aile büyüklerinizin sağlık durumu ile ilgili problemlere işaret edebilirken, uzun zamandır devam eden sorunlu bir çalışma hayatınız varsa bunu sonlandırma enerjisi taşırken, yine geçmişten bugüne sorunlu devam eden ilişkilerde erkeklerle ilgili ani kayıpları, ayrılıkları gösterebilecektir.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. Hayata anlayış ve keyifle baktığınız bugünlerde, kendinizi doğru ifade etmekten kaçınmamaya özen gösterin. Sağlığınıza dikkat etmeli gereken kontrollerinizi es geçmemelisiniz.