Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

27.07.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir gün... Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu arada evinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Yeni eşyalar alabilir veya eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde yapacağınız değişiklikler düşüncelerinizi de değiştirebilir ve yeni projeler yapabilirsiniz. Dostlarınızın ilgisi ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek ve kendinize olan güveniniz artacak. Bu arada karşılaştığınız olaylar derinden etkileyici olabilir ve duygularınız tamamen değişebilir. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni gelişmeler meydana geliyor.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Alışveriş yapma isteği duyabilir ve ani dürtülerle para harcayabilirsiniz. İstediğiniz her şeye sahip olma arzunuzu biraz engelleyin. Beğendiğiniz ürünleri daha uygun fiyatlara alabileceğiniz zamanı beklemelisiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Maddi zevkler ön plana çıkabilir. Özellikle iş ortamınızı tepeden tırnağa değiştirme fikrine kapılabilirsiniz. Bunu şimdilik bir kenara bırakın ve iş faaliyetleri için harcanması gereken kaynakların nasıl kullanılacağına odaklanın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinizi aşma konusunda yeni bir dönem başlatıyorsunuz. Kendinize daha fazla güvenmenin zamanı artık geldiğini görüyorsunuz. Karşıt evinizde geri giden plüton; size çok şey öğretecektir. Özellikle ilişkilerinizde vericiliğinizin zararınız görmeden, kendinize bir çeki düzen vermelisiniz. Duygusallığınız bırakmak zorunda kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı plan ya da programlarınızın istendiği gibi gitmeme veya türlü nedenlerle bozulma ihtimali söz konusu olabilir.

Ancak, en başta rahatsız edici gibi duran bu gelişmelerin sizin yararınıza sonuçlar doğurma olasılığı yüksektir. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki koşulların sizi yorduğunu düşünebilirsiniz. Sabah saatlerinde sorumlu olduğunuz konularda hata yapma riskiniz yüksek olabilir. Sizi yıpratan olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkiniz gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizde büyüme kaydetmek isteyeceğiniz bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç sizinle olacak.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde geçici olarak olumsuz etkiler aldığınız için, partnerinize ve ilişkide olduğunuz kişilere karşı daha sabırlı ve sakin davranmanız gereken bugün, finansal konulardaki işlerinizle ilgili de daha fazla mücadele gerekecek.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinizde ve iş alanlarınızda ani değişimler yaşadıysanız, şimdi yaşadıklarınızı sindirme zamanı. Birkaç ay sonra geleceğinize yönelik kararlarınızda ve hazırlıklarınızda gözden kaçırdıklarınızı incelemeye başlayacaksınız.YENGEÇ BURCU 25 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUVenüs’ün yakın çevre alanlarınızda gerilemesiyle birlikte 1 hafta boyunca yakın çevrenizde ilişki içinde olduğunuz insanlarla sorunlara açık olabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla bağlantılarınızda sıkıntılar oluşabilir.YENGEÇ BURCU 24 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUAşk hayatınız, yaratıcılığa veya sanata dayalı işleriniz veya çocuk alanlarınız aktif olmaya başlıyor. Parasal konularda dikkatli olmayı ihmal etmeyin. Borsada yatırım yapanlar dikkat.