Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

27.11.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bugün saygı duyduğunuz kişilerin hem önerilerini, hem de iltifatlarını alabilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceksiniz fakat geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Ancak rahatsız edici düşünceler içine girmeyeceksiniz. Bütün dikkatinizi yapmak istediğiniz ciddi konulara odakladığınız halde bugün daha rahat ve keyif alacağınız konularla ilgilenebilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler kurabilir, geleceğe yönelik yeni programlar yapabilirsiniz. Ancak harekete geçmek için acele etmeyeceksiniz. Zaten bugün yeni girişimlerde bulunmak için uygun zaman değil. Bugün farklı felsefeleri gözden geçirme zamanı. Evren sizi destekliyor. Bunun farkına varın ve olayları fazla zorlamayın.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Duygularınız ağırlık kazanacaktır. Hassaslığınız, aynı zamanda, su yüzüne çıkmayan sorunların fark edilmesi anlamına da gelecektir. İlişkilerinizin gittiği yönü daha net biçimde görebileceksiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamınız konusunda, yakın gelecekle alakalı oldukça iyimser hayaller kurabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak beklentilerinizin karşılanıp hayallerinizin gerçekleşmesi için çok çalışmanız da gerekecektir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün tam bilemediğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Umut ettiğiniz şeylerden dolayı hayal kırıklığına meyilli olabilirsiniz. Söylenti ve dedikodulara karşı dikkat etmenizde fayda var. Bazı olayları kabullenme içine girebilirsiniz. Tartışmalara karşı duyarlı olun. Olayları kendi akışı içinde görmek, fedakarlıkta bulunmak gerekebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sizi etkileyecek biri ile tanışacaksınız. Bu arada planlarınıza başlamanın tam zamanı. Geç kalmadan uygulayın. Bu üstlerinizin de hoşuna gidecek.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, bir olayın içyüzünü ortaya çıkarabilir. Kadersel etkilerle yüzleşebilirsiniz. İş hayatınızdaki oluşumların karşılığında bazı hayal kırıklıkları oluşabilir. Fiziksel ve ruhsal sağlığınıza bu süreçte çok dikkat edin.