Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

28.06.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve hayal gücünüz harekete geçebilir. Sezgilerinize güvenin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Anneniz, eviniz ve çocukluk günlerinde yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak alacağınız davetler ve karşılaştığınız kişiler sizi harekete geçirecek. Ayrıca hareket halinde olmak, keyfinizi yerine getirecek. Seyahat hazırlıkları yapabilirsiniz. Hem bilinçaltı yolculuklar, hem de bilinç düzeyinde yaşadığınız olaylar isteklerinizin değişmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Olayları ve kendinizi fazla zorlamayın.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yabancı uyruklu bir grup insan ile tanışabileceğiniz bir gündesiniz. Bu kişiler, değişik düşünce ve yaklaşım şekilleri ile sizi etkileyebilir ve zihninizde bazı şeyleri değiştirebilirler.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yabancı uyruklu bir grup insan ile tanışabileceğiniz bir gündesiniz. Bu kişiler, değişik düşünce ve yaklaşım şekilleri ile sizi etkileyebilir ve zihninizde bazı şeyleri değiştirebilirler.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinizi ve kişisel özgürlüğünüzü sorgulayarak, adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Bugün araştırmalarınızı derinleştirerek, şimdiye kadar düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç sizin istediğiniz gibi olacak ve kişisel tatmin ağlayacağınız özel bir çalışmayı ortaya çıkaracaksınız.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Duygusal yaşamınızı ya da ekonomik durumunuzu ilgilendiren ani gelişmeler ya da beklenmedik kaynaklardan gelen destekler söz konusu olabilir. Bu durumda, kapıyı sonuna kadar açmanızda fayda var.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha merkezde hissedebileceğiniz yaratıcı koşullar içerisindesiniz. Çocuklarla ilgilenmek önem kazanabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dönem dönem kendinizi negatif hissetseniz de bugünlerde son derece pozitifsiniz. Hayata çok mutlu açılardan bakıyorsunuz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi pozitif ve sevgi dolu bir enerji ile ifade ederken özellikle öğleden sonradan gece yarısına dek ikili ilişkilerinizde sevgi dolu paylaşımlarda bulunabileceğiniz, gün içinde güzellik ve bakım işlerinize yönelebileceğiniz olumlu bir atmosfer hakim.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda yönünüzü belirleyecek, sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız. Üretkenliğinizi iyi organize etmelisiniz. Hayatın sizi hızlandırdığı ve istediklerinizi karşınıza getirdiği bir dönemdesiniz.YENGEÇ BURCU 27 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUBugün, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. Hayata anlayış ve keyifle baktığınız bugünlerde, kendinizi doğru ifade etmekten kaçınmamaya özen gösterin. Sağlığınıza dikkat etmeli gereken kontrollerinizi es geçmemelisiniz.YENGEÇ BURCU 26 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUBugün evinize ve ailenize karşı anlayışlı, uyumlu tavırlarınız daha fazla ön planda olacak. Sevdiklerinize değer vermenin ve onların isteklerini anlamanın ne kadar güzel olduğunu fark edebilirsiniz. Beklemediğiniz bir yerden yardım alacaksınız.YENGEÇ BURCU 25 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUEvinize ve aile hayatınıza gereken ilgiyi göstereceksiniz yalnız iş alanlarınızdaki değişikliklerin duygusal olarak sizi zorlamasına izin vermeyin. İş hayatınızda değişik reaksiyonlardan kaçınmalısınız.