Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

28.07.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir gün... Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu arada evinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Yeni eşyalar alabilir veya eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde yapacağınız değişiklikler düşüncelerinizi de değiştirebilir ve yeni projeler yapabilirsiniz. Dostlarınızın ilgisi ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek ve kendinize olan güveniniz artacak. Bu arada karşılaştığınız olaylar derinden etkileyici olabilir ve duygularınız tamamen değişebilir. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni gelişmeler meydana geliyor.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Ev veya aile ile ilgili bazı hususlar kafanıza takılabilirler ve uğraşlarınıza konsantre olmanızı engelleyebilirler. Bugün yapacağınız en iyi şey, ilgili konuların üzerine gitmek ve daha fazla vakit geçirmeden bunları çözüme ulaştırmak olabilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki birçok insan, oldukça hareketli olacakları bir döneme girecekler. Sizin de bu tempoya ayak uydurmanız gerekecektir. Sadece koşuşturma değil, zihinsel yoğunluk da gündeme gelebilir. Faaliyetlerin işleyişi ile ilgili birçok konuyla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, duygusal olayların tekrarlarından hoşlanmayacağınız için, partnerinizle aranıza görünmeyen bir engel koymak istiyor ve bunu başarmak için, tüm gücünüzle savaş veriyorsunuz. Aşkın bir duygusal çatışma olmayacağını bir türlü öğrenmek istemiyorsanız, suçu kendinizde aramalısınız.Her zaman duygulu olmak size çok şey kaybettirebilir.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı plan ya da programlarınızın istendiği gibi gitmeme veya türlü nedenlerle bozulma ihtimali söz konusu olabilir.

Ancak, en başta rahatsız edici gibi duran bu gelişmelerin sizin yararınıza sonuçlar doğurma olasılığı yüksektir. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız sizi yorabilir. Gün içinde yapacağınız planlama işlerinizi yoluna koymanız için iyi bir başlangıç olabilir. Sağlığınızla ilgili sıkıntılarınızı ihmal etmeyin. Öğleden sonra iş arkadaşlarınızla birlikte daha keyifli konulara yönlenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hevesli yapacağınız şeyler gündeminize gelebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Her zorluğun üstesinden geldiniz, belki çok bunaldınız ama bunda yanlış insan seçimlerinin etkisini unutmayın.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte finansal kaynaklarınız ve sahip olduğunuz değerlere vurgu yapılırken, bu süreçte maddi durumunuzu dengeli tutup, gereksiz harcamalardan kaçınmanız önemli olacaktır. Yeniay haftasında sevdiklerinizden güzel bir armağan alabilir, kendinizi geliştirmek üzere yeni bir eğitime başlayabilir ve kendinize lüks eşyalar satın alabilir, alım satım işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yeni ay zamanında etkin olan Mars karesi, ilişkilerde özgüveninizi yüksek tutmanıza rağmen, karşınızdaki insanlara ego ile değil, daha ılımlı, yumuşak ve sıcak kalpli yaklaşmanız gerektiği konusunda sizi uyarmakta. Bu sürecin en iyi haberi ise Satürn’ün Venüs ve Merkür’e uyumlu açı kurarak sizin yeniay haftasında yeni ilişkiler konusunda desteklenmenizi sağlaması. Hafta genelinde aşk hayatınızda mutluluk duyacağınız gelişmeler yaşarken, uzun süreli bir ilişkiye başlayabilmeniz için her türlü desteği alıyorsunuz. Bu süreçte devam eden ilişkilerinizi iyileştirebilir, hamilelik haberleri alabilir, yaptığınız işlerle daha başarılı olabilirsiniz. Yeni ay haftası birçoğunuza evlenme teklifi getirirken, birçoğunuz ise yepyeni ve uzun soluklu ilişkilere başlıyor olacaksınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş konularında şansınız yüksek olacak. Ticarete dayalı işlerinizde farklı yöntemler denemekten çekinmeyeceksiniz. Esnek olduğunuz müddetçe atacağınız adımlar sizi ileriye doğru taşıyacak.