Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

30.06.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Rahatsızlık hissettiğiniz konulara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve değiştirmek istediğiniz halde zorlandığınız her ne var ise, bugün size zor gelmeyecek. En azından sorunu anlamaya çalışabilirsiniz ve parasal kaygılarınızı çözmek için dikkatinizi çalışmalarınıza odaklayabilirsiniz. Beklentiler içinde olmak yerine yapmanız gereken pratik işlere odaklanırsanız, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişiler ile birlikte olmak sizi rahatlatacak ve isteklerinize odaklanmanıza yardımcı olacak. Derinden etkileyici olaylar rahatsız etse bile yenilenmenize yardımcı olacak.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugünlerde hafta sonu için dinlendirici bir gezi planı yapmak, hatta yakın çevrenizden insanlara da davetler göndermek ana konu olabilir. İmkanları gözden geçirmek için vakit ayırabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizin maddi boyutu ile ilgili bir haber, bazı noktalarda kafanızın karışmasına neden olabilir. Faaliyetlerinizi, başlangıç safhasından itibaren her boyutu ile ele alırsanız, yeni gelişmelerle ilgili ne yapabileceğinizi rahatça görebilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde sizin öncülük yapabileceği bir aktivitenin başlangıcını yapacaksınız. Kendinizi ifade etme konusunda oldukça başarılısınız. Mars'ın burcunuza geçmesiyle enerjinizde yükselmeler söz konusu. Kişisel çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanacak, sosyal ilişkilerinize olumlu yansıtacaksınız. Bugün, ortak karar vererek, değişik ortamlarda bulanacaksınız.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hayatınızı güzelleştirmek istiyorsanız sınır tanımamalısınız. Hayatın size fırsatlar sunduğu günlerdesiniz.

Yaşamınızı geliştirmek ve güzelleştirmek anlamında en olmayacak şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. Ýlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. Ýlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Kriz yaratan durumlara karşı hazırlıklı olmanız gereken bir gündesiniz. Finansal konulardan dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde verdiğiniz kararları değiştirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda düzenlemeler yapacağınız zamanlar olabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İŞ planlarınızı gelecek haberlere göre düzenlemeniz gerekecek. Beklemek size zor gelecek. Yoğun bir dönem içine giriyorsunuz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi özgüvenli ve sıra dışı bir enerji ile ifade edeceğiniz bu zaman diliminde kariyeriniz ve iş hayatınızla ilgili güzel fırsatlar yakalayabilir, beklemediğiniz ani bir para girişi yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bugün, sevginizi partnerinize daha fazla göstermeyi tercih etmelisiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Tamamlamanız gerekenler konusunda rahat ve özgür hissedebilir, paylaşımcı yönlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bu aralar kendinize odaklısınız. Fikir ayrılıkları gözünüzde büyümesin.