Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

31.05.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bugüne büyük bir özgüvenle başladınız. Çünkü üstesinden gelemeyeceğinize inanılan bir sorunu hallettiniz. Bir arkadaşınızla ilgili alacağınız bir haber size biraz üzüntü yaşatacak. Yakında bununla ilgili kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Günün ortasında çoktan beklediğiniz bir gelişmeyi yaşayacak ve bununla mutlu olacaksınız.

Aşk:

Bugün sonunda ilgiyi çektiniz. Bu sefer kimselere danışıp hesaplar vermeye niyetiniz yok gibi görünüyor. Eş dostla çok pay edilen gönül sırlarının ilişkilere zarar verdiği gibi bir inanç edindiniz. Buna rağmen akşama kadar, size neler olduğunu soranlarınız olacak.

İş:

Bugün bir hazırlık içindesiniz. Taşınma gibi görünüyor. Geçen günlerdeki yoğun temponuz sizi biraz hırpaladı, ama bu haftayı daha dingin geçirmenizi sağlıyor. İşyerinizde başlangıç tarihini unuttuğunuz bir kırgınlığın artık üzerine gitme düşüncenize kırgınlar dışında herkes taraftar olacak.

Para:

Sorumluluğunuzda olan sizin için epeyce yüklü olan bir para sizi geriyor. Aldığınız çok doğru bir kararı bugün bozdunuz. Koşulların sıkıştırması sonucu birikiminize el attınız. Bir satış işinden sevindirici haberiniz var.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çok sevdiğiniz birinin sizin yönlendirmenize ihtiyacı var. Sizin yeterince donanımlı olduğunuz bir konuda bocalıyor. Bugün ona vakit ayırmalısınız.


Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yanlış anlaşılmalara açık birkaç gün. Size söylenenler ve sizin anladıklarınız ya da tam tersi sizin bahsettikleriniz ve karşı tarafın anladıkları arasında en ufak bir benzerlik olmayabilir. Dolayısıyla, olaylar netleşene kadar üç gün beklemekte fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde ev ve ailevi işlerle daha meşgul olabilirsiniz. Öğle sonrasını sevdiğiniz konulara ayırmaya bakın.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız. Nasıl olsa her türlü probleminize çare bulabilecek bir kapasiteniz var. Bugün kombinasyon burcunuz Akrep'te ilerleyen Ay; ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle mantıksal yaklaşımlar içinde olacağınızı gösteriyor.. Sizden yaşça büyük kişilerin desteğine ihtiyacınız var.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.