Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

23 Ağustos 2020 Akrep burcu yorumu

Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Alacağınız davetler ve katılacağınız toplantılarda karşılaşacağınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen ayrıntıları önemseyebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler üzerinizde baskı duygusu uyandırabilir ve sorumluluklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Bu arada beklentileriniz giderek artıyor ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Kendinizi çok fazla zorlamayın ve sağlığınıza özen gösterin.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Görevlerinize ve bunlarla ilgili detaylara yoğunlaşacağınız bir gün geçirmeniz ihtimal dahilindedir. Eğer takıldığınız ayrıntılar olursa, bazı kişilere danışabilir veya onlardan farklı destekler isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Farklı yaklaşımların karşılıklı etkileşim yoluyla kişiler arasında yayılacağı bir dönemin içerisindesiniz. Kendi yaklaşımlarınızda değişikliklere gitmek de ana konu olabilir. Buna direnmeyin; yararlı olabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizin ön plana çıkacağı bir gündesiniz. Güven arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Bazı olaylara karşı inatçı tavrınızı sergileyebilirsiniz. Gün içinde daha toleranslı davranmanız gereken olaylar yaşanabilir. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde enerjinizi atmak için spor yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Küskünlükle bir şey elde edemezsiniz. Karşılıklı oturup konuşarak sorunlarınızı halletmeniz şart. Sizin bu duygusal sıkıntılarınız birilerini sevindiriyor. Çok yakın bir arkadaşınızın tavsiyelerini dinlerseniz sıkıntılarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Aile içinde yaşanan gerilimlere karşı daha dik durmanız önemli. Yakın bir akrabanızın geçireceği hastalık canınızı sıkabilir.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ilişkilerle ilgili tekliflere açık olduğunuz, yeni görüşmeleri değerlendirebileceğiniz, sevgi ve aşk duygusunu daha yoğun hissederek, hayatın keyifli ve eğlenceli taraflarına odaklanabileceğiniz son derece mutluluk veren bir zaman diliminde olacaksınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamınızın aktifliği özel hayatınıza ve ilişkilerinize yansıyabilir. Kendinize olduğunuz kadar, ilişkinize de dürüst olmayı deneyin. Maddi konulardaki sıkıntıları iyi kontrol etmelisiniz.