Terazi

Günlük Terazi burcu yorumu

26 Mart 2023 Terazi burcu yorumu

Sıkı dostlarla anlamlı beraberlikler söz konusu. Birlikte ortaya konacak yeni önerileri kendi açınızdan değerlendirmeye çalışacaksınız. Karmaşık konularda bazı tıkanmalar yaşayabilirsiniz. Kafanız bugünlerde tercihini netliklerden yana kullanmaya eğilimli olacak. Aile ilişkilerinizde oturmuş dengeler, olumsuz etkilenmelere kapalı.

Aşk:

Yaş farkını sorun etmiyor gibi görünmeye çalışıyorsunuz. Ama pek öyle değil. Hissettiklerinizin size yön vermesinden çekinmeyin. Karşınızdakinin bu konudaki rahatlığı sizi etkilemeli.

İş:

Bugünlerde iş ortamınızda yaşanacak bazı olaylar sizi olumlu etkileyecek. Sınırlı güven duyduğunuz insanların size zarar vermekten çok, sizden yararlanmak niyetleri var.

Para:

Bugünlerde para tartışmalarına neden olabilirsiniz. İyi niyetinize rağmen sorun yaratan taraf olacaksınız. Henüz netleştiremediğiniz konularda bütçenizi riske sokmaktan kaçınmalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İkili bir ilişkide zarar görebilirsiniz. Adımlarınızı sağlam atmanız gerekiyor.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Zihninizin hızlı çalıştığı günlerdesiniz. Bu durumu önemli randevular, toplantılar ya da görüşmeler için ayırırsanız (Yarın sabah saatlerinden 13.30 a kadar hariç yalnız!)son iki günün enerjisini doğru kullanmış olursunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde sert diyaloglar ya da yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, sözlerimize dikkat etmemiz lazım. Mars ve Ay arasında oluşan olumlu açı, öğle saatlerini daha verimli kullanabileceğimize ve doğru iletişim kurabileceğimize işaret ediyor. 15.00 sonrası saatlerde ise, kararsızlıklar, belirsizlikler veya dalgınlıklar ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, önemli konulardaki görüşmeleri öğle saatlerine almakta fayda var. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ruhsal olarak yenilenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Etrafınızda olup biteni anlamak için çaba sarf edebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için yakınınızdaki insanlarla sık sık bir araya gelmek isteyeceğiniz zamanlar var. Hareketli bir gündesiniz. Akşam saatlerinde sıkışmalar yaşanabilir. Duygusal yönden daha tepkisel davranabilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, duygularınızla belli bir mantık gözleniyor. Bugün, güven arayışı içindesiniz. Partnerinizle aranızdaki olayların çoğu parasal nedenlere dayanıyor. Onun istekleri karşısında bocalamanız mümkün. Olayların yönü, birazda sizin tavırlarınızla paralel ilerleyecek. Sınırlarınızı zorlamalısınız.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Fikir ayrılıklarının gerçekten fiziksel ayrılıklar yaratabileceği bir gündesiniz. Küslükler, buna vesile olabilecek patavatsızca söylemler, kırıcı ve hatta saldırı niteliğindeki konuşmalar bugün kaçınmanız gereken şeyler.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.