Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

28 Eylül 2020 Akrep burcu yorumu

Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Önemli kişilerin ilgisi ile karşılaşmak sizi etkileyecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Ancak kendinizi fazla zorlamayın ve isteklerinizi gözden geçirin. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve olaylara bakış açınız değişebilir. İlişkilerinize özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz ve sevdiğiniz ile aranızdaki ilişki yeni boyutlar kazanabilir. Şanssızlık gibi görünen bazı durumların şansa dönüştüğünü anlayacaksınız ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. []

Akrep burcunun bugün genel durumu

Satürn sizi zorlayacak. Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Çok sayıda haber alabilirsiniz; parlak ve mutlu bir dönem yaşayacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar iş konusunda olumlu olacaklar ve bu da size iş arkadaşlarınızla çalışma fırsatı ve bir terfi olasılığı getirecek. Eğer multimedya ile ilgiliyseniz yıldızlar sizin yanınızda olacak ve potansiyelinizi en iyi hale getirmenize yardımcı olacaklar; böylece kar fırsatlarınız da artacak.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için uğraşabilirsiniz. Hedefleriniz hakkında üstlerinizden yardım alabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için kendinize sınırlar getirebilirsiniz. Yeni sorumluluklar sizi zorlayabilir. İşleriniz bazı engellere takılabilir, ilerlemekte zorlanabilirsiniz. Sakin kalıp, yeni yön belirlemek için kendinize fırsat tanıyın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aileniz bir konuda size ısrarcı davranabilir. Vereceğiniz tepkinin dozunu iyi ayarlamaya çalışın yoksa ufacık bir sorun çığ gibi büyüyebilir.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal konular, arkadaş çevrenizle ilişkileriniz, alım satım ve toplantılarda şartlar sizin ruhunuzu tamamen doyurucu etkiler sunmasa da, akşam saatlerinde ilişkilerde daha esnek, ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı tavrınızla uyum ve huzuru daha fazla hissedebileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevrenize, akrabalarınıza ve kardeşlerinize dayalı konularda mücadele edeceksiniz. Satış, reklam, pazarlama ve iletişim alanlarınız için çalışmalarınız hızlanabilir.