Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

07 Ekim 2020 Akrep burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Anneniz, babanız ve önem verdiğiniz kişilerle görüşeceksiniz. Ayrıca çocuklar, gençler ve yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve böylece hem ilişkileriniz, hem de iletişiminiz güçlenecek. Bugün heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz fakat isteklerinizi ortaya koymanız kolay olacak. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi rahatsız etse bile anlayışlı ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız olabilir. Sezgilerinize güvenin. Seyahatler keyfinizi yerine getirecek... []

Akrep burcunun bugün genel durumu

Gidişatınızı dikkatlice analiz edecekseniz ve önceki hatalarınızı düzeltmeye çalışacaksınız. Bu, beklentilerinize uymayan, ilerleme göstermeyen bir durumu düzeltmenizi sağlayacak. Bu döneme romantik bir şekilde gireceksiniz; bu da belki sizi neşelendirecek ve ilişkinizde daha rahat yapacak bir mesaj sayesinde olabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün tüm gereksiz tartışmaları görmezden duymazdan gelmek zorunda kalacaksınız. Başarı şansı olan bir strateji geliştirebilmek için karmaşık ekonomik durumları netleştirmeye çalışın. Özellikle ikinci dekantta doğanlar çok şanslı olacaklar. Rüyanızda rakamlar görürseniz not alın; size hatırı sayılır bir ikramiye kazandırabilirler.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konularda daha dikkatli olmak isteyebilirsiniz. Yeni bir şeyler oluşturmak için sorumluluk alabilirsiniz. Birikimleriniz değerlendirmek için fırsatlar oluşabilir. Gün içinde alacağınız kararlar size sorumlulukta getirecektir. Maddi konulardaki gelişmeler bugün sizi daha iyi hissettirebilir. Başkalarından yardım alabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevgilinizin canını sıkmaya başladınız bile. Sizden uzak gün geçirme isteği doğal bir eğilim.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Arkadaş çevreniz ve sosyal ortamlarda kendinizi daha iyi ve ılımlı ifade etmeniz gereken bugün, finansal konularda yeni çözümler üretebilir, enerjinizi kişisel gelişim ve sizi rahatlatan ortamlara aktarabilirsiniz. İlişkilerinizde karmik etkilerin hakim olduğu, geçmişin sonuçlarını görebileceğiniz bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda hayata geçirmeniz için bekleyen projelere odaklanmak, birtakım kârlı sonuçlar getirebilir. Bugün, iş değişimlerine kolay tepki verebileceğiniz bir gün olabilir.