Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

30 Ekim 2020 Akrep burcu yorumu

Duygularınızı denetlemeniz bugün zor olabilir. Özellikle geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve düşünceleriniz derinleşebilir. Bunun sonucunda dikkatiniz kolay dağılabilir. Özellikle dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar size eskiden yaşamış olduğunuz olayları hatırlatabilir ve unuttuğunuz kişiler ve konular tekrar gündeme gelebilir. Davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeniz pek kolay olmasa bile değiştirmeniz gerektiğini bugün hissedeceksiniz ve size yardımcı olabilecek kişiler ile görüşeceksiniz./p> []

Akrep burcunun bugün genel durumu

Sevdiğiniz iş arkadaşlarınıza karşı kibar ve yardımsever davranıcaksınız. Bu da sizi daha popüler yapacak ve bir üstünüz sizi fark edip, takdir edecek. Birlikte çocuk sahibi olmak gibi, ilişkiniz için önemli kararlar almanız muhtemel.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor. []

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Terazi burcunda küçülen Ay, gizli kalan durumlara ve ilişkilere işaret ediyor. Daha gerçekçi davranmaya bakmalısınız.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Başlatma... Bir şeyler başarmak sizin için yeni bir şey değil. Siz her şeyi mükemmel hale getirmek istersiniz. Başarı hırsınız yüksek.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca arkadaş çevreniz ve çalışma yaşamınızdaki hedeflerinize odaklanarak, sosyal ortamlarda, davetlerde ve organizasyonlarda yer alabilir, keyifli görüşmeler yapabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde aşk hayatınızda incinmeye açık bir enerjiden geçeceksiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün araba kullanırken çok dikkatli olun çünkü sakarlıklara, kazalara açık olabilirsiniz. Aynı zamanda enerjinizi yakın çevrenizdeki insanlara karşı kontrollü kullanmak önemli olmalı.