Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

06 Kasım 2020 Akrep burcu yorumu

Bugün kendinizi daha hafif ve keyifli hissedeceksiniz. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir ve bu durum üzerinizde baskı duygusu yaratmış olabilir. Ancak sabırlı olun ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızda bazı değişiklikler yapın. Üstelik kendinizi daha özgür ve keyifli hissedeceğiniz bir gün. Ve önemli kişiler ile tanışabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek ve sorunlar ile ilgili saygı duyduğunuz kişilerin desteğini alacaksınız. Bu arada sağlığınıza özen gösterebilir ve farklı şifa yöntemlerini araştırabilirsiniz. []

Akrep burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizin sizi yönlendirmeye vakti olmayacağından işlerinizi kendi başınıza yürüteceksiniz. Ama bunu yapmak sizin için hiç de zor olmayacak. İçinize kapanacak ve iç huzurunuzu yakalamak için kendiniz izole etmek isteyeceksiniz. Fakat Yıldızlar, birine açılmanızı ve sevdiğiniz kişiyi de hayatınıza dahil etmenizi öneriyor.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlardan en iyi şekilde istifade etmek için iyi bir gün; huzursuzluk ve sabırsızlığa sebep olabilirler ancak aynı zamanda size inisiyatif ve motivasyon verecekler. İkinci dekantta doğanlar için bugün biraz gerilimli geçebilir. Ekonomik durum ek bir para gelmesi ihtimali ile değişebilir. []

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevreniz, konuşma ve görüşmeler sizi oldukça meşgul edebilir. Duygusal alanda iyimserliğinizi korumaya bakın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dualarınızın gerçekleşeceği bir gün. Mutluluk ve neşeyle gözlerinizin içi gülecek. Uzun zamandır istemiş olduğunuz ev veya iş değişimi olabilir.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda iyi etkiler altındasınız. Sahip olduklarınız ve olacaklarınız sizin için önemli. Gün içinde yoğun iletişimle güzel program yapabilir veya organizasyonlarda bulunabilirsiniz.