Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

27 Kasım 2020 Akrep burcu yorumu

Bugün karşılaşacağınız olaylar yoğunlaşan duygularınızı dağıtacak ve çevrenizle ilgileneceksiniz. Bu arada alacağınız teklifleri iyi değerlendirin. Saygın çevrelerin dikkatini çektiğiniz bir dönemdesiniz ve hoşlandığınız kişiyle aranızdaki ilişkiler gerilimli olsa bile yeni boyutlar kazanacak. Bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve geriliminizi denetlemeyi başaracaksınız. Yabancı ortamlar ve farklı çevrelere girebilir, hayata bakış açınızı değiştirmeye başlayabilirsiniz. Önemli kararlar almak için acele etmeyin ve olayları akışına bırakın. []

Akrep burcunun bugün genel durumu

Hayat dolu, yaratıcı olacaksınız ve iç uyumunuzu değiştirebilecek karışık bir görev karşısında harika bir çözüm bulacaksınız. Keyifle işi bir arada yapmanın bir yolunu bulacak ve partnerinizle birlikte çok pozitif ve avantajlı bir tatile çıkacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde her şey yolunda! Yıldızlar yeni aktivitelerde hedeflerinizi başarıyla yerine getirmenize ve mesleki alanda ilerleme kaydetmenize yardımcı olacak. Bu fırsattan sonuna kadar faydalanın. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak. []

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi duygusal alanda meşgul eden pek çok konu var. Ay burcunuzda ilerlerken eksik kalan işler üzerinde de düşünebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boşa vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar Akrepler istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanmayın yakında geliyor.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün hayatınızı ilgilendiren konularda kafa patlatabilir, kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Olayları ciddi tarafından algılayabilirsiniz. Aşk hayatınızda hayal kurmak sizi mutlu ediyor.26 KASIM 2016 AKREP BURCU YORUMUBugün, parasal kazançlarınız size kendinizi iyi hissettirebilir. Olaylara karşı esnek davrandıkça, işler lehinize dönecek. Birçok konuda çevrenizi ikna etmekte zorlanmayacaksınız.25 KASIM 2016 AKREP BURCU YORUMUÇevreniz için yapacağınız harcamaların ucunu kaçırabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı baskıcı, kıskanç, manipüle edici hallerden kaçınmalısınız.