Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

02 Şubat 2021 Akrep burcu yorumu

Almış olduğunuz sorumlulukların yükünü hissedebilirsiniz. Ancak yapacak gücünüz var ve isteklerinizin gücü ile ortaya çıkmış olan sorunları çözmeyi başaracaksınız. Aceleci davranmayın ve olayları akışına bırakın. Bugün kendinizi ve yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. İstekleriniz ile meydana gelen olaylar farklı olsa bile sabırlı davranmanız gerekiyor. Özellikle büyüklerinizin davranışlarını baskı olarak algılayabilirsiniz. Önem verdiğiniz kişilerin istekleri ile otorite olarak kabul ettiğiniz kişilerin istekleri arasında kalabilir ve kararsızlık hissedebilirsiniz. Aceleci davranmayın. Bugün sorunlardan uzaklaşıp keyif aldığınız yerlerde dolaşabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Firmanızdaki birinin kötü bir davranışından sizi koruyacak olan bağımsız bir çalışana güven duyabilirsiniz. Sevgilinizin bazı tavırları eski aşklarınızdan birini hatırlatacak. Partnerinize karşı çok samimi olarak, bu konuyu açıkça tartışacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizle ilgili daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Gün içinde yakın çevrenizde yaşanan olaylardan etkilenebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı zor durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz. Duygusal değişiklikler sizi yorabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Geçmiş dönemde yaşadığınız bazı gerginlikler bugün de tekrar edebilir. Özellikle sevdiğiniz insanlarla aranızda her an kopukluklar olabilir. Çevrenize sırlarınızı açmayın.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişimle ilgili işlerinizde güzel fırsatlar ve yenilikler karşınıza gelebilir. Farklı yaklaşımlarınızla seçeneklerinizin çoğaldığını, değişik fırsatlara açık olduğunuzu fark edebilirsiniz.