Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

09 Şubat 2021 Akrep burcu yorumu

Yakınlarınız, çocuklar, kardeşleriniz ve önem verdiğiniz kişiler ile ilgileneceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran sorumluluklar ve değiştirmek istediğiniz halde bir türlü değişmeyen her ne var ise, sabırlı ve çözümleyici bir tavır içinde olacaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu arada karşılaşacağınız kişiler düşüncelerinizi derinleştirebilir ve dikkatinizi kendinize yöneltmenize neden olabilir. Davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Tarzınızın ve eski fikirlerinizin değiştiğini hissedeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Öfke patlamalarından kaçının; kolayca çözülebilecek bir hata için bu kadar uzlaşılmaz olmanıza gerektiren bir durum yok. Sevgilinizin hiç beklenmedik bir tavırla teste tabi tutacağı sezgilerinize güvenmeyin, tedbiri elden bırakmamaya çalışın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlardan en iyi şekilde istifade etmek için iyi bir gün; huzursuzluk ve sabırsızlığa sebep olabilirler ancak aynı zamanda size inisiyatif ve motivasyon verecekler. İkinci dekantta doğanlar için bugün biraz gerilimli geçebilir. Ekonomik durum ek bir para gelmesi ihtimali ile değişebilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili sorumlu olduğunuz konuları çözebilirsiniz. Fikirlerinizi üstlerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için kadınlardan destek alabilirsiniz. Gün içinde annenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Ticari konularda eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Duygusal konularda ani değişiklikler sizi etkileyebilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Manevi yönünüz bir hayli kuvvetli. Sevgi dolu ve şefkatlisiniz. Ancak iş verenler için bu durum biraz daha ciddiyet kazanmalı. Çalışanlarınız arasında ihanet söz konusu olabilir.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Değişik planların içerisinde olacaksınız. İsteksiz tutumlarınız akşam saatlerinde yoğun olabilir. Aile büyüklerinizle yapacağınız bazı konuşmalar geleceğinizle ilgili endişelerinizi yok edebilir.