Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

19 Şubat 2021 Akrep burcu yorumu

İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler sıcak ve güzel olacak fakat iletişim trafiğinizde bazı karışıklıklar çıkabilir. Yanlış anlamalar olabilir ve yapacağınız organizasyonlarda ortaya çıkan aksaklıklardan etkilenebilirsiniz. Tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında karışıklık olarak algıladığınız olaylar düşüncelerinizi ve hayata bakış açınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Üstelik kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz ve bu konuda özellikle sevdiğinizin desteği ve dostlarınızın yakın ilgisi, kendi gücünüzü anlamanıza yardımcı olacak.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Paranızı riskli yatırımlara harcamayın. O zaman her şey daha sorunsuz ilerleyecek. Sevgilinize karşı katı olmaya meyilli olacaksınız. Gereksiz ve adil olmayan eleştirilerde bulunacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Harcamaları sınırlayın, özellikle de fazlasıyla fedakârlık gerektirenleri. Daha olumlu Astral fırsatları kollamak daha iyi olacaktır. İşyerinde düşüncesiz davranmayın. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların sebat isteyen her şeyi başarılı bir sona götürmelerine imkân verecek. Halkla ilişkiler konusunda dikkatli olun.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Para durumunuzu daha iyi hale getirebilecek fırsatlar doğabilir. Ancak harcamalarınızda da oldukça cömert davranabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Enerjiniz oldukça yüksek ve bunu insanlarla paylaşmayı seviyorsunuz. Bolluk ve bereket bugün hayatınızın merkezinde olacak. Aile hayatınızda da mutlusunuz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, yaratıcılık isteyen işlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Kimliğinizi aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstereceksiniz.