Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

26 Şubat 2021 Akrep burcu yorumu

Eski projelerinizi gerçekleştirmek için uygun fırsatlar çıkıyor. Ayrıca araştırma yapmak için uygun zaman. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir ancak gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz ve büyük projeler yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik istekleriniz giderek artıyor ve girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.Üstelik güçlü kişilerin sizi desteklediği bir dönemdesiniz ve siz de güçlü olmak ve gücünüzü göstermek istiyorsunuz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Ağır iş yükü yüzünden yorulacaksınız ve kafanız karışacak ve sorumluluklarsan kaçmak için en olmadık şeyleri yapmaya çalışacaksınız. Melankolik olmayın ve partnerinize karşı biraz küstah davranın. Bunu ona biraz daha soğuk davranarak yapabilirsiniz; bu onun ilgisini çekebilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sevinç dolu bir gün sizi iş ve görevlerinizden uzaklaştıracak. Yapabilirseniz biraz gevşeyin. İkinci dekantta doğanların gezegensel enerjisi dikkate değer. İş yapmanın hışmıyla harika sonuçlar elde edecek ve iyi kar elde edeceksiniz.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Balık burcunda gerçekleşen güneş tutulması aşk hayatınıza ve keyifle ilgili konulara vurgu yapmakta. Yaratıcı alanda daha hareketli olabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Manevi yönünüz bir hayli kuvvetli. Sevgi dolu ve şefkatlisiniz. Ancak iş verenler için bu durum biraz daha ciddiyet kazanmalı. Çalışanlarınız arasında ihanet söz konusu olabilir.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşlerinizi evinizden halletmek isteyebilir veya evinizle ilgili işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Hayata karşı büyük bir yaratıcılıkla yaklaştığınız bugünlerde her şey sizin lehinize oluşuyor.