Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

05 Mart 2021 Akrep burcu yorumu

Fikirlerinizi değiştiren durumlar olabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınız ile iletişiminizde ortaya çıkan durumlar ve öğrendikleriniz, düşüncelerinizin derinleşmesine neden olmuş olabilir. Ancak dostlarınızın ilgisi ve sevdiğinizin desteği ile karmaşık düşüncelerden uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Saygın çevreler ve yabancı ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Bazı karışıklıklar olsa bile gelişmeler moralinizi yükseltecek ve akşama doğru karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Olayları zorlamayın ve limitlerinizi kabul edin. Denge ve uyum için zaman ayırın. Sizin için hiç değeri olmayan bir arkadaşınız, hakkınızda söyleyeceği üstü kapalı laflarla duygusal ilişkinizin sakinliğine zarar vermeye çalışacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Zihinsel açıdan daha dengeli ve sakin kalmaya bakmalısınız. Duyacağınız bazı haberler kafada karışıklık ve endişe kaynağı olabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Şans bugünlerde her konuda yardımınıza yetişiyor. Bazı sorunları çözmek için risk almanız gerek. Bugün girişken olun ve korkmayın. Şartlar lehinize gelişmeye başladı.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

3 Nisan’a kadar beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizde sıkıntılar olacak. İşinizi yeterince önemsemeyip çalışma hayatınızı sekteye uğratabilirsiniz. Yeni bir iş ilişkisi kurmayın.