Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

13 Mart 2021 Akrep burcu yorumu

İlişkide bulunduğunuz kişilerle aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Geçmişte yaşadığınız olayları hatırlatan gelişmeler olabilir ve hem geçmişi, hem de içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve bu arada sorumluluklarınız da artmış olabilir. Ancak ciddiye alınmak ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Aynı zamanda hoş fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Şansınızı iyi değerlendirmek için gayret gösterin.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizden biriyle, sözleşme konusunda iş birliğinizi tehlikeye atacak bir tartışma ya da anlaşmazlık yaşabilirsiniz. Sevgilinize karşı çok ince ve anlayışlı davranacaksınız ve bu da tutku ve erotizm dolu, güzel bir döneme girmenizi sağlayacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha akıcı hissedebileceğiniz, daha şanslı bir gündesiniz. Uzaklarla ilgili işler, yolculuklar olabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı konularda ipuçlarını bilmece gibi yan yana koymayı başarıyorsunuz. Ayrıca hiçbir konuyu ertelemek gibi bir girişimde bulunmuyorsunuz. Başarınız yüksek olacak.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızda bir dolunay yaşayacaksınız. Birkaç gün boyunca sosyal ortamlarda hassas birtakım oluşumlar içinde yer alabilirsiniz. Her iki taraf arasında dengeyi iyi sağlamaya çalışın.