Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

01 Nisan 2021 Akrep burcu yorumu

Akrep burcunun bugün genel durumu

Görüşlerinizi ifade edemeyeceksiniz ve bu da sizi olmanızı istenilenin tam tersi yapacak. Duygusal açıdan da ilginç imalarda bulunan bir arkadaşınızla aranızda bir konuşma geçecek. Kararlı olun.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar iş konusunda olumlu olacaklar ve bu da size iş arkadaşlarınızla çalışma fırsatı ve bir terfi olasılığı getirecek. Eğer multimedya ile ilgiliyseniz yıldızlar sizin yanınızda olacak ve potansiyelinizi en iyi hale getirmenize yardımcı olacaklar; böylece kar fırsatlarınız da artacak.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşiniz veya ortaklarınızla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleriniz için daha fazla çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Gündeminize yeni işler eklenebilir. Mahkeme ile ilgili konularınız gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinize yoğunlaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde finansal konularda destekler bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kararsızlık ve belirsizlik yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat güne istekli başlayacaksınız. Özellikle yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayabilirsiniz ve böylece karmaşık duygu ve düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz. Üstelik yaşam enerjiniz ve isteğiniz yüksek olduğu için sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Gün içinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar sizi heyecanlandıracak.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızla ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak. Ortaklı işleri olanlar önemli görüşmelerini bu dönemde yapabilirler. Taşınmayla ilgili konuşmalar ön plana çıkabilir.