Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

14 Nisan 2021 Akrep burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Çevre gezilerine çıkabilir, dost davetlerine gidebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor ve duygularınız derinleşiyor. Bu arada ilişkilere bakış açınız değişiyor. Bugün ciddiye aldığınız işler ile ilgilenebilirsiniz ve önem verdiğiniz kişilerin ziyaretine gidebilirsiniz. Ayrıca evlilik, ortaklık veya çocuk sahibi olmak gibi ciddi konular ilginizi çekiyor. Bu arada eski ortaklıklarınızı bitirebilirsiniz ve eski alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Özellikle de özel yaşamınızı etkiliyor olması yüzünden, giderek artan iş yükünüz sizi rahatsız edecek. Sevgiliniz rahatsız edici hareketler yapıyorsa, endişelenmeyin; çünkü bunu sizin dikkatinizi çekmek için yapıyor.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Yeni bir şirket ya da işbirliği başlatma hedefiniz varsa bugün yıldızlar sizi olumlu yönde etkileyecekler. En iyi tavsiye ise her zaman ihtiyatlı olmanızdır.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için önemli olan konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde başkalarından yardım alabilirsiniz. Üstlerinizle ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Fazla göze batmamaya çalışın. Yeteneklerinizle ilgili konularda harekete geçebilirsiniz. İşlerinizde yavaşlamalar olabilir. Öğleden sonra parasal konulara yönelebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hep başkalarını düşünüyorsunuz. İradenizi kullanmalısınız. Yaptığınız iyilikler bir anda yok olabilir. Bu arada fazla açık sözlü oluşunuz sizi otoriter ve düşüncesiz gösterebilir

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İsteklerinize vakit ayırmak isterken sevdiğiniz insana veya sizi etkileyen diğer insanlara karşı sabırsız olabilirsiniz. İş hayatınız ve kişisel istekleriniz üzerinizde gerilim yaratabilir.