Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

17 Nisan 2021 Akrep burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte eğlence yerlerine gidebilir, ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Bu arada fikirlerinizi söylemeden önce bir kez daha düşünün. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Aslında isteklerinizi söz yerine davranışlarınız ile ortaya koyarsanız, daha etkileyici olacaksınız. Bugün sempatik ve neşeli tavırlarınız ile karşı cinsi etkileyebilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Akşama doğru dikkatinizi evinize yöneltecek ve ev ile ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, eşyaların yerini değiştirebilirsiniz. Tamirat ve onarım işleri için acele etmeyin.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Patronunuz açık sözlüğünüzden dolayı sizi takdir edecek ve diğer iş arkadaşlarınızın size imrenmesine sebep olacak kararlar alacak. Bir şeyler planladığı gibi yürümüyor, ancak sevgilinizden büyük bir şefkat göreceksiniz ve her olayda sorumluluğunuza ortak olacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. İkinci dekantta doğanlar için iş arkadaşları ile ilişkiler oldukça karmaşık olabilir ve engeller oluşturabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içerisinde harcamalarınızda daha ciddi olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Plan yapılması gereken uğraşılar içindesiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bitirmeniz gereken işleriniz olacak. Bugün zamanınızın çoğunu yarım kalan işlerinize harcayacaksınız. Partnerinizle aranızda ki gerginlikte son bulacak.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yaptıklarınızın karşılığında sahip olduklarınız size kendinizi iyi hissettirecek. Bundan sonra yaptıklarınız değil, yapacaklarınız sizin için daha önemli olmalı. Alışverişlerinizi dengede tutmaya özen göstermeniz gerekiyor.