Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

13 Mayıs 2021 Akrep burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Kayıplar veya kazançlara yönelik hayalleriniz olabilir. Ancak hayal gücünüzün yükseldiği bir dönemdesiniz ve gelişen olaylar ideallerinizi sorgulamanıza neden olabilir. Ancak karşılaştığınız olayları şans olarak görebilir ve fırsatları değerlendirmeyi başarabilirsiniz. Bu arada üzerinizde hissettiğiniz baskı sayesinde bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve zor gibi görünen durumun sizin için bir fırsat olduğunu anlayabilirsiniz. Bu arada hem sosyal çevreniz değişiyor hem de yenilendiğinizin farkına varacaksınız ve alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Hoş olmayan bir olay bu dönemi mahvedecek ve iş yerinizde kafası dağınık, tembel birine kızmanıza sebep olacak. Merkür sizi canlandırarak, iletişim becerilerinizi ve çekiciliğinizi artıracak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Yeni bir şirket ya da işbirliği başlatma hedefiniz varsa bugün yıldızlar sizi olumlu yönde etkileyecekler. En iyi tavsiye ise her zaman ihtiyatlı olmanızdır.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konular üzerinde daha dikkatli durmanız gerekebilir. Zaruri harcamaların dışına pek taşmamaya bakın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman. Ayrıca sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ile kuracağınız ilişkiler sizi rahatlatabilir. Gün içinde gelişen olaylar isteklerinizin artmasına neden olabilir ve hırs yapabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve olayları zorlamayın.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşten elde edilen gelirlerinizin, özel hayatınıza ve sosyal yaşantınıza yetmediğini fark edebilirsiniz. Bu durum sizin bakış açınızdan kaynaklı olabilir. Akşam saatlerinde kısa ve eğlenceli gezilerde bulunabilirsiniz.