Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

26 Mayıs 2021 Akrep burcu yorumu

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün... Karşılaştığınız bazı olaylar, huzursuzluk ve gerilim hissetmenize neden olabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Çok istediğiniz ve sizi heyecanlandıran konular ile ilgili gelişmeler beklediğiniz gibi olmayabilir tartışma ortamlarından uzak durun. Bazı gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir planlarınızın dışına çıkmanız gerekebilir. Fakat iyimser ve yapıcı davranmayı başarabilirsiniz. Böylece kötü gibi görünen durum şansa dönüşecek... Ve siz de kendinizi yenileyeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Zorluklar yavaş yavaş aşılacak ancak siz yine de kemerleri sıkı tutun. Çok da endişelenmeyin, çok yakında bir değişiklik yaşayacaksınız. Sevgilinizin başkaları önünde sizi kışkırtması yüzünden kendinizi kötü hissedeceksiniz. Böyle şeyleri hiç sevmezsiniz ve bu yüzden sizde çok kötü bir karşılık vereceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sevinç dolu bir gün sizi iş ve görevlerinizden uzaklaştıracak. Yapabilirseniz biraz gevşeyin. İkinci dekantta doğanların gezegensel enerjisi dikkate değer. İş yapmanın hışmıyla harika sonuçlar elde edecek ve iyi kar elde edeceksiniz.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ikili ilişkilerinizdeki gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. Kişisel olarak etkilendiğiniz durumlar olabilir. Günün ikinci yarısında ortaklı konular gündeme gelebilir. Finansal kararlarınızla ilgili değişiklikler olabilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Net karar almak için ileri günleri beklemek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yetkinizi aşan konulara karışmayın. Aksi halde herhangi bir sorunda sizi suçlu ilan edebilirler. Dikkatli olmanız yeterli. Mali konularda size destek verenler de var.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yeniay, ortaklaşa parasal alanlarınızda yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilir. Parasal konularda çözüm için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızdaki bazı ilişkilerinizde bozulmalar oluşabilir. Çekişmelere, sürtüşmelere ve kıskançlıklara dikkat edin.