Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

19 Haziran 2021 Akrep burcu yorumu

Yoğun duygular ve yüksek beklentiler ile güne başlayacaksınız. Hassas ve alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Özellikle bugün duygusal tepkilerinizi denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Ancak sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Çevrenizdeki kişilerin kıskançlığını üzerinize çekmemeye özen gösterin. Bu arada harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Hesapta olmayan ödemeler çıkabilir. Veya olabileceklerden çok daha büyük beklentiler içine girebilirsiniz ve hem kendiniz, hem de çevrenizi zorlayabilirsiniz. Aslında makul olursanız, başarılı olmanız mümkün...

Akrep burcunun bugün genel durumu

Negatif yönünüzün sizi kontrol etmesine izin vermeyin. Prensiplerinizde katı olacaksınız. Sonunda daha sakin olacak ve daha az endişe duyacaksınız. Bir arkadaşınız yeni tanıştığınız, hoşlandığınız ve birlikte olmak istediğiniz bir kişinin ilgisini nasıl çekebileceğiniz konusunda size tavsiyeler verecek.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Harcamaları sınırlayın, özellikle de fazlasıyla fedakârlık gerektirenleri. Daha olumlu Astral fırsatları kollamak daha iyi olacaktır. İşyerinde düşüncesiz davranmayın. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların sebat isteyen her şeyi başarılı bir sona götürmelerine imkân verecek. Halkla ilişkiler konusunda dikkatli olun.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha akıcı ve yaratıcı bulabileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcı konularda, çocuklarla ilgili konularda daha rahat olabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Pişmanlık... Çevrenizde pişmanlık yaşayan insanlar sizi rahatsız ediyor. Öngörülerinizin aksine giden kişilerin kaybettiğini görüyorsunuz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda olumsuz düşünceler içinde olabilirsiniz. Alacak verecek dengesindeki bozulmalar sizi zorlayabilir. Olayları oluruna bırakmalısınız.17 HAZİRAN 2017 AKREP BURCU YORUMU