Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

05 Temmuz 2021 Akrep burcu yorumu

Bugün coşkulu ve keyifli bir şekilde güne başlayacaksınız. İstekleriniz ve arzularınız yüksek fakat fikirlerinizi ortaya koymak için aceleci davranmayın. Dikkat gerektiren konularda tedbirli olun. Alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylar düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Bugün katılacağınız davetlerde eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz veya uzun zamandır görmediğiniz kişilere tesadüf edebilirsiniz. Bu arada dedikodulardan uzak durun ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan karar vermeyin. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Davetlere önce isteksiz bir biçimde katılabilirsiniz fakat sonra çok eğleneceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yeni sözleşmelere imza atarken ya da yeni firmalarla çalışırken dikkatli olun; yeni kontaklarınıza karşı uyanık ve tedbirli davranın. Yakın bir arkadaşınız, sizi cazibesiyle büyüleyecek bir kişiyle tanıştıracak. Direk sorular sormaktan kaçınmaya çalışın ve kibar olun.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sürprizler ve kazancınızı artırmak ya da avantajlı anlaşmalar yapmak için sıra dışı fırsatlar öngörülüyor. Kartlarınızı olabildiğince iyi oynayın. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kişisel yönden kendinizi daha aktif hissedebilirsiniz. Hassas olduğunuz konulara daha olumlu yaklaşabilirsiniz. İnandığınız konularda daha açık fikirli olmaya çalışın. Kişisel konular ön plana çıkabilir. Aşkta gelişmeler olabilir. Yabancılarla ilgili konularla mücadele etmeniz gerekebilir. Beslenmenize dikkat edin.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İŞİNİZLE ilgili yeni yapılanmaya ihtiyacınız olacak. Yapacağınız anlaşmaları sağlam temeller üzerine oturtmak istiyorsunuz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Diğer insanlardan alacağınız önemli tavsiyeler hayatınızı düzene koymanıza yardımcı olabilir. Bir seyahat veya tatil imkânı sizi çok mutlu edecek.