Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

30 Temmuz 2021 Akrep burcu yorumu

Yoğun duygular ve büyük beklentiler içinde olacağınız bir gün. Yapmanız gereken işleri planlayabilir ve arkadaşlarınız ile birlikte çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz ile ilişkileriniz giderek daha sıcak olacak. Birlikte seyahat programları yapabilir, çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Parasal harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Beklentileriniz giderek artıyor ve içinizden yükselen isteklerin gerilimini hissedebilirsiniz. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklara talip olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ancak bugün kendinizi keyifli hissedeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Size yapılan teklifler ve önerileri iyice gözden geçirin, çünkü göründüğü gibi olmayabilir ve size ekonomik zararlar verebilirler. Birlikte çocuk sahibi olmak gibi, ilişkiniz için önemli kararlar almanız muhtemel.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar iş konusunda olumlu olacaklar ve bu da size iş arkadaşlarınızla çalışma fırsatı ve bir terfi olasılığı getirecek. Eğer multimedya ile ilgiliyseniz yıldızlar sizin yanınızda olacak ve potansiyelinizi en iyi hale getirmenize yardımcı olacaklar; böylece kar fırsatlarınız da artacak.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün düşünceleriniz ortaklı konulara ve ilişkilere odaklanabilir. Ancak kapalı kalan ya da gizlilik yaratan koşullarla da karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özellikle bekar Akreplerin biraz dikkatli olması gereken bir zaman. Olmaması gereken duygusal yaklaşımlarla karşılaşma olasığınız var.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İç ve dış çevreden aldığınız etkilerle kolay tepki vermek, hırslarınızı devreye sokmak ön plana çıkabilir. Gelecek sorumluluklarınız hızlanıyor. Hayati planlarınız için harekete geçeceksiniz.28 TEMMUZ 2017 AKREP BURCU YORUMU