Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

29 Eylül 2021 Akrep burcu yorumu

İlişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Meydana gelen olaylar en derin duygularınızı harekete geçirebilir ve gizli istekleriniz uyanabilir. Şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı gerçekleri ayırt edecek hale geleceksiniz. Özellikle yakın çevreniz ve sevdiğiniz ile aranızdaki ilişki daha yoğun olacak. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşecek. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilir, sanatçılar ile tanışabilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve kendinizi yenileyeceğiniz fırsatlar ile karşılaşacaksınız.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde her şey yolunda! Yıldızlar yeni aktivitelerde hedeflerinizi başarıyla yerine getirmenize ve mesleki alanda ilerleme kaydetmenize yardımcı olacak. Bu fırsattan sonuna kadar faydalanın. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişiler gündeminizi oluşturabilir. Yazışma ve konuşmalarda daha özenli olmanızda fayda var. Sorumluluklarınızı yönetmek için mücadele içinde olabilirsiniz. İşlerinizi yaparken kendinizi ifade etmek önem kazanabilir. Değişik konulara ilgi duyabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sağlığınızla ilgili yapmanız gereken şeyleri gözden geçirin. Daha sonra ise sizi örnek alan kişilere karşı biraz daha hassas olmanız gerekiyor.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda veya sağlığınızla ilgili konularda beklenmedik durumlara kolay tepki verebilirsiniz. ‘Bana bir şey olmaz’ tavrıyla hayata meydan okumamaya dikkat edin. Temkinli olmalısınız.