Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

02 Ekim 2021 Akrep burcu yorumu

Heyecan ve huzursuzluk hissederek güne başlayabilirsiniz. Uzun zamandır merak ettiğiniz konuyla ilgili merakınızı giderecek haberler alacaksınız. Duyduklarınız sizi etkileyecek ve duygularınız harekete geçecek. Şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı durumları ayırt edecek hale geleceksiniz ve bundan etkileneceksiniz. Olaylara daha farklı açılardan bakabilir ve kendinizi sorgulamaktan vaz geçebilirsiniz. En azından hayata bakış açınız değişebilir ve kendinizi daha farklı hissedebilirsiniz. Böylece fırsatları iyi değerlendirmeyi başarabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Dikkatli olun – sizinle omuz omuza çalışan biri sizi fazlasıyla kıskanıyor. İstediğinizi elde edemeyince, kendinizi biraz mutsuz hissedeceksiniz. Sabırlı olmalı ve daha uygun zamanı kollamalısınız. Çok uzun süre beklemeniz gerekmediğini siz de biliyorsunuz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sürprizler ve kazancınızı artırmak ya da avantajlı anlaşmalar yapmak için sıra dışı fırsatlar öngörülüyor. Kartlarınızı olabildiğince iyi oynayın. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu sabah ailevi konularda değişiklikler gündeme gelebilir. Geçmişte kalan konular sizi rahatsız edebilir. Sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Güçlü birliktelikler sizi zor koşullar altına sokabilir. Günün ikinci yarısında keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Aşk gündeminizi meşgul edebilir. Kişilik çatışmalarına karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı sosyal çalışmalar için ekip çalışmaları içinde bulunarak içsel huzur yaşayacaksınız. Planlı oluşunuz birçok duyarlı insanı bir araya getirecek.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evinizde vakit geçirecekseniz, işlerinizi tamamlamak size keyif verebilir. Ailenizle bir arada olmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki hareketlilik iletişim becerinizi ve yeni girişimlerinizi destekleyecek.