Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

12 Kasım 2021 Akrep burcu yorumu

Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek ve onların ziyaretine gitmeyi düşüneceksiniz Geleceğe yönelik seyahat programları yapabilirsiniz. Saygın çevrelerle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Özellikle kariyer yapmak veya sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler için hareketli bir gün. Bu arada karamsar duygulara kendinizi kaptırmayın ve çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. İsteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Fakat şimdilik sabırlı olmanız gerekiyor. Aslında şanslı olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Teşvik edici etkiler yaklaşıyor; fevri olmayın ve her zaman sağduyulu davranın. Yeniden canlanacak ve kaygılarınızı ve sırlarınızı açarak ilişkinizi güçlendireceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Finans konuları için olumlu bir gün. Sizi tatmin etmeye yetecek kadarına sahip olacaksınız. Sonuçlar yapmanız gereken görevle orantılı olacak. Yükseleni Koç burcu olanlar ortamın sükûnetini korumak için ortakları, iş arkadaşları ve rakiplerine karşı çok diplomatik davranmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün düzen ve sağlık konularına biraz daha önem vermelisiniz. Ayrıca sizi duygusal açıdan etkileyen durumlar olabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sağlığınızla ilgili konulara yatıracağınız parayla ilgili önemli adımlar atacaksınız. Hafta sonu sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız sizi rahat bırakmayabilir