Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

16 Şubat 2022 Akrep burcu yorumu

Çok emek gerektiren çalışmalar içinde olabilirsiniz. Aslında yeteneklerinizi ve yapabilme gücünüzü test ediyorsunuz. Fakat sizin dışınızda gelişen olayların baskı yarattığı duygusunu hissedebilirsiniz. Ancak bugün dikkatinizi sevdiğiniz konulara yönelteceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte dışarı çıkabilir ve hayallerinizi anlatabilirsiniz. Sinema, tiyatro, sergiler ve açılışlara gidebilirsiniz ve hayal gücünüzü uyandıran etkinliklere katılabilirsiniz. Böylece kafanızı karıştıran konulardan uzaklaşabilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Etrafınızdaki insanların limitlerini belirleyebileceksiniz, fakat bunu onları açığa çıkarmaktan çok onlara gerçek anlamda yardım etmek için yapacaksınız. Sevgilinizin yapmanızı önerdiği her şeye sadık kalmak zorunda kalacak, bu sayede sizin onun için elinizden geleni yaptığınızı anlamasını sağlamaya çalışacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. İkinci dekantta doğanlar için iş arkadaşları ile ilişkiler oldukça karmaşık olabilir ve engeller oluşturabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geçmişteki atalarınıza ait konular gündeme gelebilir. Aile ve akrabalık ilişkileri içinde kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Evinizde bitirilmesi gereken işlerinizi bitirmeye çalışabilirsiniz. Hassas olabileceğiniz ve sezgilerinizin yüksek olabileceği bir gün. İş konularında elinizde olmayan nedenlerle gecikmeler ya da ertelemeler yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızda beklenmedik bir gün sizi bekliyor. Sizi şaşırtacak durumlara hazırlıklı olun. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak, aile büyüklerinizle bir arada olmak önem kazanabilir.