Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

26 Şubat 2022 Akrep burcu yorumu

Bir akraba ilişkinizdeki aşk ilişkisi size biraz vefasızca ve kural dışı geliyor. İlerde tutuculuğunuzdan pişmanlık duyacağınız bir gözle değerlendiriyorsunuz bu ilişkiyi. Duygusal yaklaşımlarınız insanları etkiliyor. Sıcak ilişkiler kuruyorsunuz. Bugünkü enerjiniz çevrenize ışık saçıyor. Bu haftanın sonunda unutamayacağınız saatler geçireceksiniz.

Aşk:

Onu kaybetmemek için daha neler yapmanız gerektiğini bilemiyorsunuz. Bugün onunla çok mutlusunuz. Aşkı iş ve gündelik sorunlardan uzakta arınmış doya, doya yaşıyorsunuz.

İş:

Kafanızın karışık olduğu durumlarda danıştığınız arkadaşınıza yine ihtiyacınız var gibi görünüyor. İş ilişkileriniz biraz karışık. Arkadaşınızın da omuz vermesiyle bu hafta bazı düzenlemelere girişeceksiniz.

Para:

Yakında başlayacağınız yeni işte çok daha doyum içinde olacaksınız. Yaklaşan bir ödeme sizi düşündürüyor. Çare arayacak ve hiç beklemediğiniz sürpriz bir parayla bu açığı kapatacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün yakın çevrenizdeki insanlarla aranızdaki ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Sorun yaşayabilirsiniz.


Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gerçekleri çarpıtmamakta fayda var. Hoşlarına gitmese de insanlar gerçeği duymak istiyorlar. İş ve sorumluluklarınızı bir an önce tamamlayıp, eğlenceye ya da keyifli projelere zaman ayırmanızda fayda var. Mevcut durumunuzdaki değişiklik size olumlu şekilde geri dönebilir. Yaşam tarzınıza karışan veya zarar verebilecek kişiler söz konusu olabilir. Dikkat! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars ve Satürn arasındaki olumlu açı ve Güneş Neptün kavuşumu adım atacağımız işlerde son derece istekli ve hevesli olacağımızı, girişkenliğimizin artacağını gösteriyor. Ancak, bir o kadar da hayalci olabileceğimiz, yanıltıcı etkilere açık bir gündeyiz. Aslında zihnimiz hızlı çalışıyor, ama yanılgıya açık kararlarımız da olabilir, yanlış değerlendirmeler yapabiliriz veya yanıltıcı kişilerle karşılaşabiliriz. Değişken koşullar ve fikirler ön planda ve kadersel etkiler devreye giriyor. Dolayısıyla olumlu etkilerden maksimum faydalanabilmek için detaycı düşünmeyi ihmal etmemeliyiz. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Akademik konularla ilgilenmeniz gereken zamanlar olabilir. Sabah saatlerinde ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akıcı enerjiler sayesinde tüm gün işlerinizin kolayca ilerleyebilir. Sevdikleriniz için alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Yaptığınız planlarda erteleme olabilir.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Karşılıklı ilişkilerinizde gücünüzü farklı bir şekilde karşı tarafa yansıtabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Değişim içindesiniz ve fikirlerinizi hiç kimseyle tartışmak istemiyorsunuz. Kafanızın içinde bir çok düşünce mevcut ve yapacağınız her şeyi planlı bir şekilde uygulama fırsatı bulacaksınız. Kendinizi somut bir şekilde ortaya koymanın tam zamanı.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Maddi konularda ölçüyü kesinlikle kaçırmamamız gereken günlerden geçiyorsunuz. Harcama kalemlerinizi artırmayın. Daha çok çalışıp daha çok kazanmak adına gayretiniz karşılık bulacak. Ancak fiziksel sağlığınıza zarar gelmesin.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.