Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

07 Mart 2022 Akrep burcu yorumu

Bugün kararlarınızı gözden geçireceksiniz. Eski olaylar ve geçmişte yaşadığınız konuları hatırlayabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş konuları hatırlamak rahatsız edici olabilir fakat düşüncelerinizi değiştirmek ve istemediğiniz halde sürdürdüğünüz alışkanlıklarınızı değiştirmeyi böylece başarabilirsiniz. Özellikle kardeşleriniz, arkadaşlarınız, çocuklar ve yakınlarınız ile ilgili şimdiye kadar düşünmediğiniz ayrıntılar dikkatinizi çekecek. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir... Fazla derinleşmeyin ve fikirlerinizi şimdilik kendinize saklayın. Tartışmacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Enerjiniz ve mücadeleci tavrınız kendinizi yenilmez hissetmenizi sağlayacak ve iş arkadaşlarınızın ve üstlerinizin sempatisini kazanacaksınız. Sevdiğiniz kişi, sizden herhangi bir karşılık beklemeden hislerinin yoğunluğunu gösterecek. Çok ileri gitmeseniz de dikkatli olun ve partnerinize karşı adil davranın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sürprizler ve kazancınızı artırmak ya da avantajlı anlaşmalar yapmak için sıra dışı fırsatlar öngörülüyor. Kartlarınızı olabildiğince iyi oynayın. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Duygusal açıdan da kendinizi hem daha güçlü hem de daha heyecanlı hissedebilirsiniz. Değişmek ve yenilenmek istediğiniz bir dönemdesiniz. Gün içinde kendi iç uyumunuzu yakalayabilirsiniz. Bir yandan sezgileriniz güçlenirken bir yandan daha popüler olduğunuz günlerdesiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda yapılacak görüşmeler önem kazanıyor. Günlük işlerinizi kolay organize edebilir, görüşmeleriniz için kendinize vakit yaratabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.