Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

08 Mart 2022 Akrep burcu yorumu

Duygularınız değişiyor ve bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu arada aile bireyleri ve arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir. Ancak yakınlarınıza gereken ilgiyi göstereceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve sevdikleriniz sizi destekleyecek. Sevdiğiniz ile ilgili duygularınızı arkadaşlarınıza anlatmayın. Kafanızı karıştırabilirler. Ayrıca projelerinizi uygulamaya başlamadan önce ilgisi olmayan kişilere anlatmasanız iyi olacak. Zaten fikirleriniz değişiyor. Bu arada saygı duyduğunuz kişilerin tavsiyesi sizi rahatlatacak.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Nasıl çalıştığınızı inceleyen ve gördüklerinden memnun kalan bir üstünüz gayretinize hayran kalacak ve bundan bahsedecek. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak elinizdeki kozları açığa vurmamanızı ve ihtiyatı elden bırakmadan hareket doğrunuzu uzatmanızı salık veriyor. Birinci dekantta doğanlar için mesleki durum biraz karmaşık olacak. Hırsları onları gerçek olasılıklardan çok uzaklara sürükleyebilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz biraz artabilir. Hassas olduğunuz olaylarda daha tepkisel olabilirsiniz. Bu sadece kişisel ya da ailevi konularla sınırlı olmayabilir. Karşınızdaki kişinin sözlerinden alınmaya oldukça hazırsınız. Bu noktada dikkatli olmalısınız. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Yeni bilgileri hayatınıza katmak için de uygun bir gündesiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel ilişkiler içinde olacaksınız. İş ortamlarınızda başınıza buyruk hareket etmekten kaçının.