Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

09 Mart 2022 Akrep burcu yorumu

İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve sabırlı olmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve desteği ile sorunları çözebilirsiniz. Fakat sabırlı olmanız gereken bir dönem ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Ayrıca olaylar size ağır gelebilir. Fakat başa çıkabilecek gücünüz var.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Size saygı duyan ve genelde başkalarına güven duymayan bir üstünüzün gözüne girmenizi sağlayacak bir iş arkadaşınızın yardımı sayesinde ufak bir ilerleme kaydedebileceksiniz. Yoğun duygular yaşayacaksınız; çok güzel haberlerle dolu büyülü bir dönem geçireceksiniz ve bu da ilişkinizi dengeye sokacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Esnek düşünce yapınız sayesinde kolayca işin içinden sıyrılabileceğiniz durumlar söz konusu. Kişisel yeteneklerinizi kullanmanız gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Mesleki alanda bazı kişilerden maddi manevi destek alabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğlence veya aşk hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi sinirli kılabilir. Hayatınızdaki pozitif yönlere odaklanın. Özellikle borsada yatırım yapanlar dikkatli adımlar atmalılar.