Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

28 Mart 2022 Akrep burcu yorumu

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün... Karşılaştığınız bazı olaylar, huzursuzluk ve gerilim hissetmenize neden olabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Çok istediğiniz ve sizi heyecanlandıran konular ile ilgili gelişmeler beklediğiniz gibi olmayabilir tartışma ortamlarından uzak durun. Bazı gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir planlarınızın dışına çıkmanız gerekebilir. Fakat iyimser ve yapıcı davranmayı başarabilirsiniz. Böylece kötü gibi görünen durum şansa dönüşecek... Ve siz de kendinizi yenileyeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yakın bir arkadaşınızın avantajlı bir teklifinden etkileneceksiniz. Dikkatlice değerlendirin fakat bunu yaparken kendinizi uzun süre feda etmeyin. Sevgiliniz, sizdeki inisiyatif ruhundan çok memnun kalacak ve her adımınızda sizi büyük merakla takip edecek. Çok coşkulu ve tutkulu olacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sevinç dolu bir gün sizi iş ve görevlerinizden uzaklaştıracak. Yapabilirseniz biraz gevşeyin. İkinci dekantta doğanların gezegensel enerjisi dikkate değer. İş yapmanın hışmıyla harika sonuçlar elde edecek ve iyi kar elde edeceksiniz.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün 12:54’den 17:30’a kadar Ay boşlukta. Güne başlarken bir parça endişeli ve huzursuz olabilirsiniz. Gün içinde yaşayacağınız aksiliklerde bu duygularınızı besleyebilir. Ancak akşamüzeri üzerinizdeki sıkıntılı hava dağılacak. Arkadaşlar ve sosyal gruplar konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Şimdiye kadar uzaktan ilgilendiğiniz ancak katılamadığınız sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızın gerginliğini bir tek aşk hayatınızla atabilirsiniz. Özel hayatınızda duyacağınız bazı sözleri kafanıza çok takmayın. Parasal konularda etkili davranabilirsiniz.