Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

29 Mart 2022 Akrep burcu yorumu

Bütün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Fakat bu arada sevdiklerinizi ihmal edebilirsiniz. İlişkilerinize özen göstermeniz gerekiyor. Eski dostlarınız ile ilgili duygularınız değişebilir. Ancak mantıklı davranacaksınız ve bugün dikkatinizi projelerinize odaklayacaksınız. Alacağınız teklifler ve karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve bu arada idealleriniz değişecek. Yeni idealleriniz olabilir ve harekete geçmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Sanatçılar ilginizi çekecek ve ayrıca siz de sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yıldızlar lehinize işleyecek; önemli insanlarla tanışacak, olumlu kararlar verecek ve hayatınızda gelişmeler yaratacaksanız. Partnerinizin çok beğenmediği ve kendinden bahsetmekten kaçındığı insanların önünde, onun hatalarını yüzüne vurup, kabalık etmekle suçlanabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. İkinci dekantta doğanlar sadece saygı ve itibar değil finansal ilerlemeyi de düşünmeyi unutmamalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün 12:54’den 17:30’a kadar Ay boşlukta. Güne başlarken bir parça endişeli ve huzursuz olabilirsiniz. Gün içinde yaşayacağınız aksiliklerde bu duygularınızı besleyebilir. Ancak akşamüzeri üzerinizdeki sıkıntılı hava dağılacak. Arkadaşlar ve sosyal gruplar konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Şimdiye kadar uzaktan ilgilendiğiniz ancak katılamadığınız sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önemli işlerinizin sorumluluklarıyla uğraşmak istemeyeceksiniz. Bu durumda akşam saatlerinde yapacağınız güzel planlar kafanızı rahatlatabilir. Kendinizi çok fazla zorlamayın.