Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

03 Nisan 2022 Akrep burcu yorumu

Biraz gergin, biraz huzursuz fakat yoğun duygular ile güne başlayacaksınız. Aslında şanslı bir dönemdesiniz ve siz de şansınızın farkında olacaksınız. Bazı gelişmeleri kayıp olarak algılayabilirsiniz fakat bütün bunları kendinizi yenilemek için bir fırsat olarak değerlendirmeniz mümkün. Güçlü kişiler ve saygın çevreler sizi destekleyecek. Moralinizi bozan durumlar karşısında güçlü ve dirayetli davranabilirsiniz. Bugün isteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin ve gelişmeleri bekleyin. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi çok fazla zorlamayın. Arkadaşlarınız ve yakınlarınız sizi destekliyor.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Çok sevileceksiniz ve ilgi göreceksiniz. Bu durum size güç vererek, işlerinizde daha aktif ve iyi olmanızı sağlayacak. Romantik bir ortam ve sizi uyaran çok sayıda pozitif etken var. İleriye yönelik düşünmeye yatkın olacak ve yaptığınız her şeyde sevgilinizi de dahil edeceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendi içinize dönük olabilirsiniz. Önem verdiğiniz konular hakkında düşünmek ve yeniden şekillendirmek isteyebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz şeyler tam istediğiniz şekilde gerçekleşmeyebilir. Hassas olduğunuz konular ön plana çıkabilir. İkili ilişkiler gündeminizi meşgul edebilir. Bugün beslenmenize dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizin hayatında birtakım zorluklar ve sorunlar görülebilir. Kısa yolculuklarda çok dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Kontrollü enerjilerle yol almaya gayret edin.