Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

04 Ağustos 2022 Akrep burcu yorumu

Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Ayrıca sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha ciddi boyutlara ulaşabilir. Geleceğe yönelik isteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Evlilik, çocuk sahibi olmak, iş kurmak, ortaklık ve benzeri ciddi konulara yönelik isteğinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve bu isteklerinizi sevdiğinize anlatabilirsiniz. Bu arada korkularınızı sevdiklerinize yansıtmaktan kaçınmalısınız. Aslında sevdiğinizin ilgisi ve dostlarınızın desteği ile korkularınızla başa çıkmanız mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Ayrıntılara takılı kalmayın.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Aşk ilişkileriyle ilgili güzel etkiler alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Karşı cins için normale göre çok daha fazla çekicisiniz. Tüm gün karşı cinsten kişiler etrafınızda olabilirler.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Aşk ilişkileriyle ilgili güzel etkiler alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Karşı cins için normale göre çok daha fazla çekicisiniz. Tüm gün karşı cinsten kişiler etrafınızda olabilirler.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelecek planlarınızla ilgili kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte programlar yapabilirsiniz. Gün içinde sosyal konular ilginizi çekebilir. İş arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. İşlerinizde eksikleri gidermek için uygun bir gündesiniz. Aşk hayatınızdaki karışıklıklar sizi de duygusal olarak dalgalandırıyor olabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hukuksal konularda biraz maceracı davranabilir ancak hüsran yaşayabilirsiniz. Eski sevgilinizden haber almak için kimseyi aracı yapmayın kendiniz konuşun.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde görüşmeler, iletişim, haberleşme ve yakın çevre ilişkilerinizde ifade gücünüzü kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 17.00’dan sonra iletişim yeteneklerinizi çok daha güçlü kullanırken, akşam saatlerinde özel hayatınızda buluşma ve görüşmeler gerçekleştirebilir, daha kaliteli iletişim kurabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yaptığınız işleri duygusal olarak iyi bir şekilde sırtlanmanızdan kaynaklı olarak çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Bugün, güzel ve esnek iş konuşmaları devreye girecek.