Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

15 Eylül 2022 Akrep burcu yorumu

Şimdiye kadar cesaret etmediğiniz konular ve işler ile ilgilenebilir ve atılımda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve dostlarınızın desteğini alacağınız bir gün. İsteklerinizi gerçekleştirmek için çok fazla gayret gösterebilirsiniz. Sabırlı olanlar daha sonra gösterdikleri gayret ve dirayetin karşılığını alacaklar ve ödülünüz büyük olacak. Fakat şimdilik sabırlı olmanız gerekiyor. Büyüklerinizin davranışları üzerinizde baskı duygusu uyandırabilir. Aslında sizi rahatsız eden olayları tekrar gözden geçirin. Bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, sizi rahatsız eden şeylerin aynı zamanda bir fırsat olduğunu anlayabilirsiniz ve böylece kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bağırmayın ya da sesinizi yükseltmeyin; aynı şeyi biraz daha ılımlı olarak da elde edebilirsiniz. Yeni tanıştığınız bir kişinin hamlesini geri çevirmeyin; çünkü bu insan hayatınızın en önemli insanlarından biri haline gelebilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün dikkat dağınıklığı, beklenmedik bir aksaklık ve seyahat sırasında unutkanlık yaşayacaksınız. Bu yüzden evraklarınıza ve hazırlıklarınıza daha fazla dikkat edin. İlk dekantta doğanlar daha sabırlı olmalılar ve Aslan burcu bir iş arkadaşıyla kışkırtıcı bir duruma girmekten kaçınmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kişisel açıdan önem verdiğiniz işlerinize yönelebilirsiniz. Farklı konularla ilgilenebileceğiniz zamanlar içerisindesiniz. Bedeninize ait konulara özen göstermenizde fayda var. Spora gitmek üzerinizdeki negatif enerjiyi atmanıza ve rahatlamanıza olanak tanır. İkili ilişkilerinizde huzurlu olmak için esnek olmalısınız.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatın gizemine merak duyan, sezgisel, konsantrasyon kabiliyeti gelişkin, derin farkındalıkları olan Akrepler için bugün hareketli. Kariyer konularında beklentileriniz karşılanabilir. Sağlam adımlar atmayı seven sizler için gün ani gelişmelere gebe. Finansal konular kısa vadede verimli. Bugün sezgilerinize güvenin ve akışa bırakın.